برانکو: الاهلی بدون موقعیت گل بازی را برد/ تا بازی مقابل سپاهان به شرایط مطلوب برمی‌گردیم/ با ۲ پیروزی صعود می‌کنیم

ساعت دو شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد تیمش در بازی برگشت مقابل الاهلی عربستان بهتر از بازی رفت دو تیم عمل کرده، اما در نهایت تن به شکست داده است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست 2 بر یک تیمش مقابل الاهلی عربستان در دبی اظهار داشت: متأسفم از اینکه بازی را نبردیم، در صورتی که تیم بهتری بودیم. ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و حتی بهتر از بازی رفت بودیم.

وی افزود: آنها موفق شدند دو گل روی تقریباً بدون موقعیت گل بزنند و بازی را ببرند، از روی ضربه ایستگاهی و پنالتی. به‌هرحال فوتبال است و نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم. آنها هم خسته هستند و هم اینکه هوای اینجا بسیار گرم بود. با این حال ما تا ثانیه‌های آخر دنبال نتیجه‌گیری بودیم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: در دو بازی آینده چاره‌‌ای جز برد نداریم. البته اگر امروز می‌بردیم خیلی عالی بود. اگر هم می‌بردیم باز باید دو بازی آینده را با برد پشت سر می‌گذاشتیم. ما نشان داده‌ایم که می‌توانیم چون واقعا تیم بهتری هستیم. می‌توانیم با دو برد راهی مرحله بعد شویم.

برانکو در باره موقعیت‌های زیادی که مهاجمان تیمش در این مسابقه از دست دادند، خاطرنشان کرد: با نظر شما موافقم. هم در لیگ خودمان و هم اینجا زیاد موقعیت از دست می‌دهیم. همیشه می‌شود برای این مسئله دلیل پیدا کرد. خستگی می‌تواند یکی از عوامل آن باشد. از طرف دیگر امکان اینکه بخواهیم در تمرینات این مشکل را برطرف کنیم، نداریم، چون بازی‌ها فشرده است و وقت کافی برای این مسئله نداریم. با وجود همه‌ی این مسائل باید بهتر اینها عمل کنیم.

وی درمورد بازی آینده تیمش مقابل سپاهان که بسیار حساس است، تصریح کرد: اطمینان دارم بازیکنانم از لحاظ روحی و روانی خیلی خوب به شرایط مطلوب بازخواهند گشت و شاید فقط مشکل خستگی باشد، چون الان سه روز دیگر مجدد بازی داریم.

برانکو در واکنش به این پرسش که آیا از تعویض‌هایش رضایت دارد یا نه، گفت: می‌خواستیم بازی را ببریم و به این خاطر دو تعویض همزمان داشتم و یک مهاجم کلاسیک در کنار یک بازیکن هجومی که اسدی و امید بودند را به میدان فرستادم، چون حس کردم از حریف بهتر هستیم و می‌توانیم بازی را ببریم.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه
اخبار تصادفی