عبدی: فیلم بازی با انگلیس را ده‌ها بار تماشا کردم/ تاریخ بعدی المپیک را تیم ما رقم خواهد زد

ساعت 14:02 دو شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت که پس از غلبه بر برزیل، فیلم دیدار تیم زیر ۱۷ سال انگلیس با نیوکالدونیا را ده‌ها بار تماشا کرده است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی درباره وضعیت تیم فوتبال زیر 17 سال کشورمان در آستانه دیدار با انگلیس اظهار داشت: ما دقیقاً پس از بازی با برزیل، کار مربوط به مسابقه دوم را آغاز کردیم. البته بچه‌ها واقعاً خسته بودند و پس از کمی ریکاوری دیرتر خوابیدند. اعضای کادر فنی هم خسته بودند، اما می‌خواهم یک واقعیت را بگویم. من تا ساعت 6 صبح فردای دیدار با برزیل بیدار بودم و بازی انگلیس را ده‌ها بار دیدم.

وی با بیان اینکه تمرین ریکاوری تیمش از ساعت 11 روز بعد برگزار شد، خاطرنشان کرد: زندگی همچنین ادامه دارد. با این وصف، دوشنبه شب هم نخواهم خوابید و امیدوارم سه‌شنبه هم روز خوبی برای فوتبال ایران باشد.

سرمربی تیم نوجوانان ایران در پاسخ به این پرسش که مهمترین تماس این روزها با او چه بوده است، تصریح کرد: خیلی از دوستان لطف داشتند و تماس‌های محبت‌آمیزی گرفته شد؛ از آقای تاج تا آقای قلعه‌نویی، بازیکنان تیم ملی، دوستان و ... از جمله خانواده که همه زندگی من محسوب می‌شود. قبل از بازی با برزیل تماس فوق‌العاده‌ای گرفته شد. یکی از دوستان در حرم امام حسین (ع) بود و درست در رختکن با ما تماس تصویری گرفت.

عبدی در ادامه گفت: ما از دور به امام حسین (ع) سلام کردیم و از خدا خواستیم که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. در واقع از همان رختکن راهی حرم حضرت امام حسین (ع) شدیم. خدا را شکر می‌کنم که در گام اول موفق بودیم، اما باز هم تکرار می‌کنم هنوز کار خاصی انجام نداده‌ایم. ما در رختکن تیم همیشه شرایط خاصی داریم و در همین مسابقه با برزیل، مسائل روحی و روانی خاصی مطرح شد. بازیکنان ابتدا همه گریستند، بعد همه خندیدند، بعد هیجانی شدند و به زمین رفتند.

وی در مورد مصدومان تیم ایران برای دیدار با انگلیس اظهار داشت: مقابل برزیل تعویض‌های زیادی داشتیم و بچه‌ها بعد از بازی خیلی خسته بودند. مطابق گزارش آنالیزور، برخی بازیکنان حدود 12 کیلومتر دویده بودند. این نشان می‌دهد که بچه‌ها دنبال صرف کردن فعل خواستن بودند. بعد از این مسابقه ریکاوری خوبی انجام شد تا به بازی برگردیم. الان فقط نگرانی ما این است که بچه‌ها به دلیل سرماخوردگی یا شرایط بدنی اذیت شوند، اما همه جوانب را زیر نظر داریم.

سرمربی تیم نوجوانان ایران درباره حال و هوای اندونزی در این روزها بیان کرد: مردم اندونزی در این مدت و به‌ویژه پس از بازی با برزیل، خیلی به تیم ما احترام می‌گذارند. تیم نیوکالدونیا در هتلی اقامت دارد که ما در آن هستیم. شب گذشته (یکشنبه) سرمربی این تیم را دیدم و او نیز برد ما را خیلی گرم تبریک گفت. همه با احترام خاصی با رفتار می‌کنند. من قبلاً در دوران بازی به اندونزی آمده بودم و امیدوارم خاطرات خوبی از این کشور برای همه مردم ایران باقی بماند.

 عبدی در پایان گفت: عرایضم را با یک جمله تمام می‌کنم. از قول من بنویسید تاریخ بعدی المپیک را این تیم رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه