کریمی: منتظر حضور وکیل سایپنتو در تهران هستیم/ تاج قول کمک داد

ساعت 00:52 چهار شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲

سرپرست باشگاه استقلال درباره موضوع حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا گفت: امروز با تاج و زارعی جلسه داشتیم و قرار شد اعتراض کنیم.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حجت کریمی پس از دیدار تیم‌های استقلال و نساجی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، درباره پیگیری حذف استقلال از حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: امروز جلسه‌ای با تاج و زارعی (رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای داشتیم و قرار شد اعتراض و پیگیری کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا شما به مالزی خواهید رفت؟» گفت: اگر نتیجه نگیریم، بله. ضمن اینکه تاج هم قول داد که کمک کند.

کریمی درباره پرونده‌های باز مربوط به بدهی باشگاه عنوان کرد: بدهی‌ها را دادیم و فقط یک پرونده بدهی داریم که کارش انجام شده است. در شرایط تحریم هستیم و آنها باید این موضوع را قبول کنند. خودشان ما را تحریم کرده‌اند. آن طرف پول داریم که نمی‌توانیم استفاده کنیم. این طرف هم وقتی می‌خواهیم حواله کنیم، هزار مشکل داریم. کارها انجام شده و باید ببینیم چه می‌شود.

سرپرست باشگاه استقلال درباره انتخاب ورزشگاه فولادشهر برای لیگ قهرمانان آسیا گفت: این ورزشگاه در زمان فتح‌الله‌زاده انتخاب شده بود و من انتخاب نکردم. از روزی که من آمدم، پیگیر این کارها بودم.

وی درباره قرارداد با اسپانسر تصریح کرد: الان قرارداد به نتیجه رسیده و منتظر همراه اول هستیم که پول را به حساب باشگاه واریز کند.

کریمی درباره خبر بازگشت وریا غفوری گفت: من چنین خبری نشنیده‌ام.

وی در پایان پیرامون طلب استراماچونی عنوان کرد: پرداخت شده است. باز هم می‌خواهید به او پول بدهیم؟!

کریمی بار دیگر به تمایل باشگاه استقلال به ادامه همکاری با ساپینتو تأکید کرد و گفت: قرارداد این مربی تمدید می‌شود و ما اکنون منتظر وکیل ایشان هستیم. قرار است وکیل ساپینتو به تهران بیاید و مذاکرات نهایی را انجام دهیم.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه