فاضلی: طبقه دوم ورزشگاه آزادی رفع پلمپ شد/ در فاصله تعطیلی لیگ مشکلات ورزشگاه برطرف می‌شود

ساعت 00:51 چهار شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲

مدیر ورزشگاه آزادی از رفع پلمپ طبقه دوم این ورزشگاه به دستور دادستانی خبر داد.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا ابوفاضلی در حاشیه برگزاری بازی استقلال - نساجی در جام حذفی، پیرامون آخرین وضعیت سکوهای طبقه دوم ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: ابتدا باید خبر خوش بدهم که طبقه دوم آزادی که پلمپ بود با دستور دادستانی از پلمپ خارج شد. از این مسئول تشکر می‌کنم و کارکنان استانداری خیلی برای این موضوع زحمت کشیدند. تمام قسمت‌های طبقه دوم از پلمپ خارج شد. مکان‌هایی که در حال بازسازی و بهسازی است، قاعدتاً قابل استفاده نیست.

 

وی درباره زمان پایان بهسازی سکوها در فرصت تعطیلی لیگ برتر، خاطر نشان کرد: با دستور وزیر ورزش و جوانان قرار است در اسرع وقت و فاصله‌ای که لیگ تعطیل می‌شود تمام مشکلات برطرف شود؛ البته ساخت و بهسازی مقداری زمان می‌برد. قول می‌دهیم همکاران تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا سریع‌تر سکوهای ورزشگاه آزادی را به نحوی شایسته بازسازی و بهسازی کنیم.

مدیر ورزشگاه آزادی در پاسخ به این سؤال که «از چه زمانی امکان حضور بانوان تماشاگر در ورزشگاه‌ها وجود دارد؟»، گفت: برای حضور بانوان مشکلی نداریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در فصل بعد میزبان خوبی برای آنها باشیم.

فاضلی راجع به میزان بودجه بازسازی ورزشگاه آزادی، تصریح کرد: برآورد بودجه به معاونت فنی شرکت توسعه و نگهداری اماکن مرتبط می‌شود، چون سؤال تخصصی است ایشان بهتر می‌تواند پاسخ بدهد.

وی درباره رفع مشکل برق ورزشگاه آزادی نیز اظهار داشت: برای حل این مشکل پیمانکار مشغول کار است. بیش از 70 تا 80 درصد کار پیمانکاری پیش رفته است و به‌زودی به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه