تلاش مجدد المپیک مارسی برای جذب آزمون

ساعت 00:51 چهار شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲

مهاجم تیم ملی ایران همچنان مورد توجه باشگاه المپیک مارسی قرار دارد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «فوت‌مرکاتو» فرانسه درباره وضعیت سردار آزمون در نقل‌وانتقالات پایان فصل 23-2022 نوشت:‌ «باشگاه المپیک مارسی همیشه در تابستان دنبال مرواریدی کمیاب در خط حمله است. این باشگاه فصل گذشته توانست الکسیس سانچس را جذب کند و این بازیکن با آمار 18 گل و سه پاس گل نشان داد که خرید خوبی محسوب می‌شود.

آنها امسال می‌خواستند مهاجم دیگری را به خدمت بگیرند تا در کنار مهاجم بارسلونا و آرسنال به میدان برود و در نهایت، ویتینیا را با مبلغ 32 میلیون یورو به خدمت گرفتند. این باشگاه در مسیر جذب سردار آزمون قرار داشت؛ بازیکنی که در سال 2021 به المپیک مارسی بسیار نزدیک شد و در زمستان نیز چشم مارسی را گرفت. این بازیکن ایرانی در نیمه نخست فصل با پیراهن بایرلورکوزن درخشش چندانی نداشت و آماده تغییر تیم بود، اما این انتقال نهایی نشد.

مهاجم تیم ملی ایران پیش‌تر در مورد عقد قرارداد با المپیک مارسی گفته بود: «انتقالم به مارسی نهایی و حتی شماره پیراهن من هم انتخاب شده بود. این انتقال در آخرین دقیقه لغو شد و من در بایرلورکوزن ماندم». او در 32 بازی بایرلوکوزن آمار چهار گل و چهار پاس گل از خودش بر جای گذاشت.

با این وجود، المپیک مارسی هنوز به جذب آزمون بسیار علاقه‌مند است. رسانه «اسپورت بیلد» این مطلب را گزارش داد و نوشت که مارسی برای خرید او باید بیشتر از 10 میلیون یورو هزینه کند. آزمون تا سال 2027 با بایرلورکوزن قرارداد دارد و چنین مبلغی را درخواست خواهد کرد. این باشگاه مخالف این جدایی نخواهد بود».

انتهای پیام/

aa

کلید واژه