آخرین آرای کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال/ محرومیت ۴ ماهه بازیکن فولاد و محکومیت ۲ باشگاه خوزستانی

ساعت 13:08 شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تعدادی از پرونده‌های مطروحه صادر کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت سامان مهرابی‌زاده از باشگاه علم و ادب تبریز، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت مهدی خرمی از حسین مالکی، مالکی به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 200 میلون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 27 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق مهدی خرمی محکوم شد.

در پی شکایت محمود فکری از باشگاه نفت مسجدسلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ هفت میلیارد و 640 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 166 میلیون و 522 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ 610 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت ولی‌الله حاتمی از باشگاه ماشین‌سازی تبریز، این باشگاه به مبلغ 280 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ پنج میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت علی خماند از فرشاد اسدی، اسدی به پرداخت مبلغ 656 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 14 میلیون و 300 هزار و 800 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان نسبت به مابه التفاوت مبلغ خواسته به میزان 214 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت باشگاه قشقایی شیراز از مهدی لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان مبنی بر فسخ غیرموجه، مطالبه غرامت و اعمال محرومیت کمیته وضعیت با استناد به مقرارت حاکم بر موضوع مهدی لیموچی را به محرومیت چهار ماهه از شرکت در بازی‌های رسمی (اعم از باشگاهی و ملی) محکوم کرد. همچنین لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت مبلغ 2 میلیارد ریال بابت غرامت و پرداخت مبلغ 43 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان به صورت تضامنی محکوم شدند. کمیته وضعیت درباره خواسته باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی شیراز نسبت به مازاد خواسته خود در مورد باشگاه فولاد خوزستان به مبلغ 20 میلیارد ریال مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه