قادری: با سولدو به آینده امیدواریم/ همیشه توقعات از تراکتور بالاست

ساعت 13:33 یک شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰

هافبک تیم فوتبال تراکتور به تمجید از سرمربی جدید سرخپوشان تبریزی پرداخت و گفت آنها با این مربی به آینده امیدوار هستند.

aa

محمد قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد تساوی تراکتور برابر سپاهان گفت: ما بازی سختی در پیش داشتیم، ولی توانستیم نمایش خوبی ارائه کنیم. سپاهان در زمین خودش دنبال برد بود و چند موقعیت خوب هم داشت، ولی تیم ما هم فرصت‌هایی برای گل زدن به وجود آورد که در نهایت هیچکدام از دو تیم نتوانستند به گل برسند. فکر می‌کنم تساوی در اصفهان آنهم برابر تیمی مثل سپاهان نتیجه خوبی بود.

وی درباره حضور مربی کروات در تراکتور خاطر نشان کرد: سولدو مربی خوبی است و ما با سرمربی جدیدمان به آینده امیدوار هستیم و می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. مطمئناً با گذشت زمان شناخت سولدو از تراکتور و فوتبال ایران بیشتر می‌شود و این موضوع قطعاً به سود ما خواهد بود.

 

قادری در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتور می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند، تصریح کرد:‌ فوتبال که قابل پیش‌بینی نیست، ولی ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. در ضمن توقعات از تراکتور همیشه بالاست و همه انتظار دارند که تیم در کورس قهرمانی یا کسب سهمیه قرار داشته باشد.

وی در پایان راجع به بازی تیمش برابر پدیده مشهد اظهار داشت: ما میزبان هستیم و خوشبختانه امکان حضور هواداران هم در ورزشگاه وجود دارد. ما بی‌صبرانه منتظر بازگشت هواداران تراکتور به ورزشگاه هستیم تا بتوانیم با حمایت آنها پدیده را شکست بدهیم و شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه