طباطبایی: استقلال وحدت تاکتیکی داشت و چشم‌نواز بازی کرد/ برای دیدار با الهلال باید از امروز برنامه‌ریزی کرد

ساعت 08:41 دو شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

دروازه‌بان سال‌های نه‌چندان دور استقلال نمایش شاگردان مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را تحسین کرد و گفت که این تیم وحدت تاکتیکی داشت.

aa

هادی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص عملکرد تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  تیم‌های کشورمان عملکرد خوبی داشتند و خوشبختانه موفقیت خوبی کسب کردند. نمایندگان ایران انسجام خوبی داشتند و قدرت بدنی آنها مثال‌زدنی بود. مهمترین ویژگی بازیکنان ایرانی، کار فردی آنهاست که در هر رقابتی همیشه تعیین‌کننده است.

وی با بیان اینکه کار گروهی در نمایندگان کشورمان حرف اول را می‌زد، تصریح کرد: این موضوع نشان داد که تیم‌های ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خوب کار کرده‌اند. امیدوارم درخشش تیم‌های ما در آسیا در  سطح ملی هم تداوم داشته باشد و این موفقیت می‌تواند به رشد فوتبال ایران کمک کند.

دروازه‌بان پیشین استقلال درخصوص نمایش این تیم در رقابت‌های آسیایی گفت: تغییرات کادر فنی و حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال، شرایط روانی خوبی برای بازیکنان رقم زد و مشخص بود که آنها از لحاظ بدنی، در شرایط خوبی قرار داشتند. وحدت تاکتیکی و هماهنگی خوبی نزد بازیکنان ایجاد شده بود و استقلال از لحاظ فنی، سطح باکیفیتی داشت. نقش قایدی بسیار موثر بود و با توجه به اینکه ستاره‌ها تعیین‌کننده هستند، استقلال در مرحله گروهی بازی‌های چشم‌نوازی ارائه کرد.

طباطبایی در مورد دیدار استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: استقلال در این دوره، در گروه سختی قرار داشت و حضور تیم‌های باکیفیت در گروه C، کار آبی‌پوشان را دشوار کرده بود. برای بازی با الهلال فرصت بیشتری وجود دارد و تیم می‌تواند با آمادگی کامل و حفظ هماهنگی خود به مصاف الهلال برود. باید از همین امروز برای این مسابقه برنامه‌ریزی کرد اگر چه شاید همین امروز هم دیر باشد.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه