بیاتی‌نیا مسئولیت فنی تیم سایپا را بر عهده گرفت/ ادامه ارزیابی‌ها برای انتخاب سرمربی

ساعت 09:17 جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

محسن بیاتی‌نیا رئیس آکادمی فوتبال باشگاه سایپا تا انتخاب سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه مسئولیت فنی نارنجی‌پوشان را عهده‌دار شد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، به دنبال استعفای ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان سایپا، مذاکرات متعددی با گزینه‌های مختلف انجام شده است.

برنامه‌ها و سوابق حدود 15 مربی مورد واکاوی و ارزیابی دقیق قرار گرفت و با برخی از آنها به صورت جداگانه مذاکره تلفنی و جلسات حضوری برگزار شد.

با توجه به جایگاه حساس این تیم در جدول مسابقات لیگ برتر، مدیران باشگاه در تلاش هستند از بین گزینه‌های موجود بهترین تصمیم ممکن را برای تیم فوتبال این باشگاه اتخاذ کنند، لذا برای انتخاب سرمربی بررسی‌های بیشتر با دقت‌نظر بالاتر همچنان ادامه دارد.

با این وجود برای اینکه تمرینات سایپا با وقفه مواجه نشود، تصمیم گرفته شد محسن بیاتی‌نیا که در حال حاضر مشاور مدیرعامل و رئیس آکادمی فوتبال سایپا بوده و از شناخت کامل بر موضوعات مربوط به فوتبال باشگاه سایپا برخوردار است، با حفظ سمت، مسئولیت و وظایف مربوط به سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را بر عهده بگیرد.

طبق برنامه، تمرینات تیم فوتبال سایپا امروز جمعه در محل زمین شماره دو ورزشگاه آزادی انجام شد.

انتهای پیام/
aa

کلید واژه