عبدی: به نساجی گل بزنم خوشحالی نمی‌کنم/ برای هماهنگی نیاز به زمان داریم

ساعت 17:13 چهار شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

مهرداد عبدی، مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت که در صورت گلزنی برابر نساجی، خوشحالی نخواهد کرد.

aa

مهرداد عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت گل‌گهر در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: وضعیت تیم ما خوب است. این اولین سالی است که گل‌گهر در لیگ برتر حضور دارد و تغییرات نسبتاً زیادی هم در این تیم صورت گرفته است. با این شرایط برای هماهنگی نیاز به زمان داریم، هر چند که بازی‌های پیش‌فصل به ما کمک کرد تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. امیدوارم در اولین بازی که میزبان هستیم، نتایج خوبی بگیریم و لیگ را با برد شروع کنیم.

وی با اشاره به حضور هافبک هلندی و مهاجم برزیلی در گل‌گهر و اینکه کیفیت فنی آنها در چه حدی است، عنوان کرد: آنها بازیکنان خوبی دارند، ولی شرایط فوتبالیست‌ها در بازی‌های دوستانه و رسمی متفاوت است. امیدوارم که این بازیکنان به گل‌گهر کمک کنند و عملکرد مثبتی داشته باشند.

عبدی که در دو فصل گذشته پیراهن نساجی را بر تن کرد، با اشاره به دیدار هفته اول گل‌گهر برابر تیم سابقش تصریح کرد: دو سال برای نساجی بازی کردم و این تیم را از صمیم قلب دوست دارم. من خاطرات خوبی از بازی در نساجی و هواداران این تیم دارم. متأسفانه اتفاقاتی رخ داد که مجبور شدم از این تیم جدا شوم، ولی امیدوارم روزهای خوبی برای این تیم رقم بخورد.

مهاجم گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت گل زدن به نساجی خوشحالی می‌کنی؟»، خاطرنشان کرد: اگر گل بزنم خوشحالی نخواهم کرد. نساجی برای من قابل احترام است و جدا از بازی‌هایی که با این تیم در فصل جدید داریم، در بقیه مسابقات برای نساجی آرزوی موفقیت دارم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه