طارمی در الغرافه ماندنی شد

ساعت 00:33 دو شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

تهران-ایرنا-مهدی طارمی با اعلام رسمی باشگاه الغرافه قطر در این تیم ماندنی شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا؛ باشگاه الغرافه قطر اسامی 4 لژیونر خود را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد که مهدی طارمی، در این لیست حضور داشت.
لوکاس مندز مدافع برزیلی، دیگو آمادو مدافع- هافبک پرتغالی، ولادیمیر ویس هافبک- مهاجم اهل اسلواکی و مهدی طارمی مهاجم ایرانی، چهار بازیکن خارجی این تیم قطری برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا هستند.
باشگاه الغرافه همکاریش را با وسلی اسنایدر، کاپیتان سابق تیم ملی هلند به پایان برد و این ستاره هلندی از لیگ قطر رفتنی شد.
زمستان پارسال بود که این بازیکن از پرسپولیس جدا و راهی لیگ ستارگان قطر شد. طارمی در الغرافه شروع بسیار خوبی داشت و فراتر از انتظار ظاهر شد اما این بازیکن ایرانی در این فصل عملکرد ناامیدکننده‌ای از خود نشان داده است. تا جایی که اعتراض هواداران تیمش را برانگیخته و آنها از سران باشگاه خواسته‌اند که جایگزین خوبی برای او انتخاب کنند.
طارمی در یک قدمی اخراج از این تیم قطری قرار داشت اما عملکرد خوب او به همراه تیم ملی در جام ملت های آسیا باعث شد مسئولان الغرافه در تصمیمشان تجدید نظر و او را تا پایان فصل در تیمشان حفظ کنند.
ورزشی**م.ت**

کلید واژه