دمبله با 10میلیون پوند به گوانگژو چین ملحق شد

ساعت 15:04 پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- «موسی دمبله» بازیکن تیم فوتبال تاتنهام با قراردادی به ارزش تقریبی 10 میلیون پوند به تیم گوانگژو در سوپر لیگ چین ملحق شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی «ای اس پی ان» روز پنجشنبه با درج این خبر نوشت: دمبله 31 ساله، 6 ماه آخر قرارداد خود را می گذراند و می توانست تابستان سال گذشته میلادی به عنوان بازیکن آزاد، تاتنهام را ترک کند.
او در سال 2012 با قراردادی به مبلغ 15 میلیون پوند از باشگاه فولام به تاتنهام ملحق شد و در طول مدت حضورش در این تیم لیگ برتری، 250 بار به میدان رفت و 10 گل نیز به ثمر رساند.
این در حالی است که «مائوریتسیو پوچتینو» سرمربی تیم تاتنهام نام دمبله را در فهرست پنج نفره نوابغی قرار داده بود که در دوران فوتبالی خود شانس کار کردن با آنها را داشته است؛ فهرستی متشکل از نام هایی بزرگ همچون «دیه گو مارادونا»، «رونالدینیو»، «جی جی اوکوچا» و «ایوان دِ لا پنا».
با این حال، دمبله از سوم نوامبر 2018 به دفعات با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد، از این رو تاتنهامی باید بابت اینکه موفق شده اند از قِبل مهاجم مصدوم خود مبلغ تقریبی 10 میلیون پوند بدست آورند، خوشحال باشند؛ به ویژه با در نظر گرفتن شرایط قرارداد وی و رو به اتمام بودن آن.
ورزشی**3991**1584

کلید واژه