فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: پس از اخراج کسیه می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم/ رونالدو را خریدیم چون گل‌های مهمی می‌زند

ساعت 15:02 پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از به دست آمدن اولین جام کریس رونالدو در لباس تیم جدیدش خوشحال است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال یوونتوس مقابل میلان در سوپر جام ایتالیا از اینکه کریس رونالدو، ستاره پرتغالی‌اش اولین جام خود در لباس سفید و سیاه را به دست آورده، ابراز خوشحالی کرد.

 سرمربی تیم فوتبال یوونتوس گفت: بازی، جذاب و پر از موقعیت بود. مقابل میلانی که دردسرهای زیادی برایمان ایجاد کرد، نمایش خوبی داشتیم اما پس از کارت قرمز کسیه، می توانستیم بهتر عمل کنیم و گل دوم را بزنیم. هوا بسیار گرم بود. به لطف نگرش متعادل، توانستیم جام را به خانه ببریم. رونالدو را خریدیم چون او بازیکنی سرنوشت ساز است و گل های مهمی می‌زند؛ اگرچه کل تیم امشب نمایش خوبی داشت. از اینکه او با گل خودش اولین جام دوران حضور در یوونتوس را به دست آورد، خوشحالم. میلان خوب بازی کرد و ما هم در پاسکاری‌ها اشتباهات کمی داشتیم. می توانستیم  2 بر صفر  پیروز شویم اما در زدن ضربات آخر کمی بی‌دقت بودیم. 

آلگری در پایان اظهار داشت: تعویض کاستا فقط به دلیل یک گرفتگی جزئی بود. روحیه و حرفه‌ای‌گری همه بازیکنان از جمله بازیکنان تعویضی را تحسین می‌کنم چون نگرشی درست و اراده جدی برای رقم زدن  تفاوت‌ها داشتند. به این موضوع  در ادامه فصل نیاز داریم. دیبالا رابط  خوبی میان خط هافبک و حمله بود و سخت کار کرد تا به تیم کمک کند اما می‌توانست شوت‌های بیش‌تری بزند.  

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه