فهیمه زارعی: به خاطر بازی‌های لیگ فوتسال ۷ ماهه خانواده‌ام را ندیدم

ساعت 09:39 دو شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷

فهیمه زارعی، بازیکن تیم ملی فوتسال ملی حفاری گفت: پس از مسابقات قهرمانی آسیا و شروع لیگ در اهواز ماندم و ۷ ماهه که خانواده‌ام را ندیده‌ام.

aa

فهیمه زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: تیم فوتسال ملی‌حفاری در نیم فصل اول بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشت و توانستیم با همت بازیکنان و تلاش کادرفنی عنوان قهرمانی را درمرحله رفت به دست بیاوریم.

وی افزود: این قهرمانی به آسانی به دست نیامد. دو بازیکن تیم مصدوم شد. بازیکنان تعویضی کم بود همین موضوع باعث شد تا در پست تخصصی خودم بازی نکنم. با این وجود توانستیم صدر جدول را در اختیار بگیریم.

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد: در بازی آخر فشار زیادی روی تیم بود. با وجود این که گل پیروزی ملی‌حفاری را وارد دروازه  تیم شهرداری رشت کردم اما از خودم راضی نبودم. به نظرم باید بهتر از این برای تیمم بازی کنم.

زارعی گفت: لیگ امسال بسیار سخت و البته جذاب شده است. بازیکنان ملی‌پوش در بین تیم‌ها تقسیم شده‌اند و به همین دلیل نمی‌توان از حالا خود را قهرمان فصل بعد نیز بدانیم. به طور حتم در نیم فصل دوم کار بسیار سختی در پیش داریم و برای تکرار قهرمانی باید سخت تلاش کرد.

وی یادآور شد: با توجه به این که در پست تخصصی خودم بازی نکردم در نیم فصل تنها 4 گل را به ثمر رساندم. در نیم فصل دوم باتوجه به بهبود بازیکنان مصدوم تیم در پست خودم نوک حمله بازی خواهم کرد و به طورحتم تعداد گل‌هایم بیشتر خواهد شد.

کاپیتان تیم ملی‌حفاری تصریح کرد: پس از پایان رقابت‌های قهرمانی آسیا فرصت زیادی برای استراحت نداشتم. به محض بازگشت به اهواز آمدم و برای لیگ آماده شدیم. در حال حاضر 7 ماهه که خانواده‌ام را ندیده‌ام. من اهل بشاگرد هستم و برای رفتن به خانه وقتی برایم نیست. چرا که از این هفته تمرینات تیم دوباره شروع می‌شود و هفته آینده نیم فصل دوم سوت می‌‌خورد.

فهیمه زارعی گفت: بازی اول ما در دور برگشت برابر تیم مس رفسنجان است. تیم بسیار خوبی است و با جذب فاطمه اعتدادی نتایج خوبی را کسب کرده‌اند. به طورحتم بازی سختی را داریم. اگر در رفسنجان پیروز شویم روحیه و انگیزه خوبی برای ادامه راه پیدا می‌کنیم.

انتهای پیام/

 

 

 

 

aa

کلید واژه