گل محمدی: از دیدار با بگوویچ خجالت می‌کشیدم/ مسئولان باشگاه نمی‌توانند از تهران به مشهد زمین بیاورند!

ساعت 19:25 سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان در مورد دلایل غیبتش در دیدار دوستانه این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان مواردی را بیان کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی در واکنش به موضوع قهرش در  دیدار دوستانه تیم شهر خودرو مقابل گل‌گهر اظهار داشت: هیچ قهری در کار نبود، صرفاً از دیدار با بگوویچ و مسئولان گل‌گهر که این همه راه را طی کردند تا با ما در ورزشگاه امام رضا (ع) روبه‌رو شوند، خجالت می‌کشیدم‌.

وی ادامه داد: بگوویچ بزرگ‌تر من است و من نسبت به او احترام ویژه‌ای قائلم. وقتی با آنها برای بازی دوستانه صحبت کردم، او به خاطر لطفش به من، کیلومترها راه را به همراه سایر اعضای باشگاهش طی کرد تا در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد بتوانیم بازی دوستانه داشته باشیم. نامه‌نگاری‌های این موضوع را هم انجام دادیم، اما اجازه برگزاری بازی در آنجا را ندادند.

گل‌محمدی خاطر نشان کرد: متأسفانه مجبور شدیم در زمین تمرین‌مان در منزل‌آباد از دوستان‌مان در باشگاه گل‌گهر پذیرایی کنیم و شرمنده آنها شدیم. در بازی مقابل سپاهان و مس نیز همین اتفاق افتاد، اما کسی توجهی نکرد. حرف برای گفتن زیاد دارم، اما فعلاً صحبتی نمی‌کنم و به موقعش راجع به خیلی مسائل باید با هواداران صحبت کنم.

سرمربی تیم شهر خودرو تأکید کرد: ما به مشهد آمدیم و با عشق و علاقه کارمان را انجام می‌دهیم. تنها خواسته من به عنوان یک سرمربی، یک زمین تمرین و یک زمین مسابقه مناسب است و این حق من و تیمم است. حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شرایط خوبی را ایجاد کرده است، اما دیگر زمین که نمی‌توانند از تهران به مشهد بیاورد. هیچ چیز بیشتری از کسی نخواستم و نمی‌دانم بابت این حداقل‌ها باید چه کار کنیم؟

وی افزود: حرف‌های ناگفته زیادی داریم که به موقع حرف خواهیم زد. همه می‌گویند تنها نماینده فوتبال خراسان ما هستیم، اما وقتی زمین تمرین و بازی نداریم باید چه کاری انجام دهم؟ مهمترین فاکتور ما برای آماده‌سازی همین زمین است. دوست ندارم خیلی مسائل را بازگو کنم، اما علاقه‌مندان به فوتبال می‌دانند که با چه شرایطی پیش می‌رویم و این برای تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی واقعاً زشت است.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه