زمان انتشار: ۱۱:۱۱ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
برنامه هفته سوم تا نهم لیگ دسته دوم اعلام شد

برنامه هفته سوم تا نهم لیگ دسته دوم اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه هفته سوم تا نهم لیگ دسته دوم در فصل 97-96 را اعلام کرد.‏

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات برنامه هفته سوم تا نهم لیگ دسته دوم به شرح زیر است:‏


هفته سوم ‏

سه شنبه 28 شهریور 96‏
شهرداری بندر عباس – شهرداری استقلال کاشان – ساعت 16:30 ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
نفت و گاز گچساران- شهرداری ارومیه – ساعت 16:45 ورزشگاه لشگری نورآباد ‏
گیتی پسند (سپهرنقش جهان)- شهرداری بم – ساعت 16:45 ورزشگاه تختی اصفهان ‏
کاسپین قزوین – هف سمنان – ساعت 17 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین ‏
شهرداری فومن – کیمیا فرایند – ساعت 17 ورزشگاه آزادی فومن
سردار بوکان – شهدای بابلسر – ساعت 17 ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
شهرداری همدان – خوشه طلایی ساوه – ساعت 17 ورزشگاه قدس همدان
بعثت کرمانشاه- پاس همدان – ساعت 17 ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
استقلال اهواز- استقلال جنوب تهران ( شاهین ماهشهر) – ساعت 17:10 ورزشگاه تختی اهواز
پالایش نفت آبادان( پترو کیان)- نفت امیدیه – ساعت 17:10 ورزشگاه 17 شهریور آبادان
چهارشنبه 29 شهریور 96‏
مس نوین کرمان – قشقایی شیراز – ساعت 16:30 ورزشگاه اعلام می گردد.‏
شهید کریمی جویبار( نماینده نوشهر)- گل ابریشم( استقلال آبی تهران) – ساعت 16:45 ورزشگاه هفتم تیر چالوس
نیروی زمینی تهران – مقاومت تهران ( زاگرس) – ساعت 16:45 ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
فولاد نوین اهواز- کارون( اروند خرمشهر) خوزستان – ساعت 17:10 ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
‏( شاهین) شهرداری بوشهر- داماش گیلانیان – ساعت 18 ورزشگاه بهشتی بوشهر

هفته چهارم

سه شنبه 4 مهر 96‏
شهرداری بم- بعثت کرمانشاه – ساعت 15 ورزشگاه فجر بم
هف( صنایع طلایی) سمنان- نفت و گاز گچساران – ساعت 15:15 ورزشگاه ولایت سمنان
شهدای بابلسر- شهرداری بندر عباس – ساعت 15:15 ورزشگاه شهدای سیمرغ
استقلال جنوب تهران ( شاهین ماهشهر) – سردار بوکان – ساعت 15:30 ورزشگاه اعلام می شود.‏
خوشه طلایی ساوه- شهرداری فومن – ساعت 15:30 ورزشگاه چمران ساوه
پاس همدان – پالایش نفت آبادان ( پترو کیان) – ساعت 15:30 ورزشگاه قدس همدان
خیبرخرم آباد- گیتی پسند ( سپهر نقش جهان) اصفهان – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی یک خرم آباد
شهرداری ارومیه – استقلال اهواز – ساعت 15:45 ورزشگاه خانه جوان ارومیه ‏
چهارشنبه 5 مهر 96‏
پرسپولیس مشهد- کاسپین قزوین – ساعت 15  ورزشگاه تختی مشهد
فولاد( وحدت) یزد- (شاهین) شهرداری بوشهر – ساعت 15 ورزشگاه اعلام می شود
مقاومت تهران( زاگرس) – مس نوین کرمان – ساعت 15:30 ورزشگاه اعلام می شود.‏
استقلال آبی( گل ابریشم) تهران- فولاد نوین اهواز – ساعت 15:30 ورزشگاه عطر سیب باقرشهر
داماش گیلانیان – کریمی جویبار ( نماینده نوشهر) – ساعت 15:30 ورزشگاه عضدی رشت
کارون( اروند خرمشهر)- نیروی زمینی تهران – ساعت 15:40 ورزشگاه نفت و گاز اروند خرمشهر
نفت امیدیه- شهرداری همدان – ساعت 15:40 ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

هفته پنجم
چهارشنبه 12 مهر 96‏
مس نوین کرمان- کارون( اروند خرمشهر) خوزستان – ساعت 15 ورزشگاه اعلام می شود.‏
نماینده نوشهر( شهید کریمی)- فولاد ( وحدت) یزد – ساعت 15:15 ورزشگاه هفتم تیر چالوس
نیروی زمینی تهران – استقلال آبی ( گل ابریشم) – ساعت 15:15 ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
کیمیا فرایند- خوشه طلایی ساوه – ساعت 15:15 ورزشگاه اعلام می شود.‏
شهرداری فومن- نفت امیدیه – ساعت 15:15 ورزشگاه آزادی فومن
شهرداری همدان- پاس همدان – ساعت 15:30 ورزشگاه قدس همدان
بعثت کرمانشاه- خیبرخرم آباد – ساعت 15:30 ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
پالایش نفت آبادان( پترو کیان شوشتر)- شهرداری برم – ساعت 15:30 ورزشگاه اعلام می شود.‏
فولاد نوین اهواز – داماش گیلان – ساعت 15:30 ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
پنجشنبه 13 مهر 96‏
شهرداری بندرعباس- استقلال جنوب تهران ( شاهین ماهشهر) – ساعت 15 ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
قشقایی شیراز- مقاومت تهران( زاگرس) – ساعت 15 ورزشگاه دستغیب شیراز
نفت و گاز گچساران – پرسپولیس مشهد – ساعت 15  ورزشگاه لشگری نورآباد
شهرداری( استقلال) کاشان- شهدای بابلسر– ساعت 15:30 ورزشگاه آزادی فومن
سردار بوکان- شهرداری ارومیه – ساعت 15:30 ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
استقلال اهواز- هف سمنان – ساعت 15:30 ورزشگاه تختی اهواز

هفته ششم ‏
سه شنبه 18مهر 96‏
شهرداری بم- شهرداری همدان – ساعت 14:45 ورزشگاه فجر بم
فولاد ( وحدت ) یزد- – فولاد نوین اهواز – ساعت 14:45 ورزشگاه اعلام می شود
استقلال آبی( گل ابریشم)- مس نوین کرمان – ساعت 15 ورزشگاه عطر سیب تهران
گیتی پسند ( سپهر نقش جهان)- بعثت کرمانشاه – ساعت 15 ورزشگاه تختی اصفهان
داماش گیلانیان- نیروی زمینی تهران – ساعت 15:15 ورزشگاه عضدی رشت
پاس همدان – شهرداری فومن – ساعت 15:15 ورزشگاه قدس همدان ‏
خیبر خرم آباد- پالایش نفت آبادان ( پترو کیان) – ساعت 15:15 ورزشگاه تختی یک خرم آباد
نفت امیدیه- کیمیا فرایند – ساعت 15:15 ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه
کارون( اروند خرمشهر) خوزستان- قشقایی شیراز – ساعت 15:15 ورزشگاه نفت و گاز اروند خرمشهر
چهارشنبه 19 مهر 96‏
پرسپولیس مشهد- استقلال اهواز – ساعت 14:45ورزشگاه تختی مشهد
هف سمنان – سردار بوکان – ساعت 14:45ورزشگاه ولایت سمنان
استقلال جنوب تهران( شاهین ماهشهر)- شهرداری ( استقلال) کاشان – ساعت 15ورزشگاه  اعلام می شود.‏
کاسپین قزوین- نفت و گاز گچساران – ساعت 15ورزشگاه   سردار آزادگان قزوین
شهرداری ارومیه – شهرداری بندرعباس – ساعت 15:15ورزشگاه   خانه جوان ارومیه
‏( شاهین) شهرداری بوشهر- نماینده نوشهر( شهید کریمی) – ساعت 17 ورزشگاه   بهشتی بوشهر

هفته هفتم
یکشنبه 23 مهر 96‏
مس نوین کرمان – داماش گیلانیان – ساعت 14:30ورزشگاه   اعلام می شود.‏
قشقایی شیراز – استقلال آبی ( گل ابریشم) تهران – ساعت 14:45 ورزشگاه   دستغیب شیراز
دوشنبه 24 مهر 96‏
مقاومت تهران( زاگرس) – کارون ( اروند خرمشهر) خوزستان – ساعت 15ورزشگاه   اعلام می شود.‏
سه شنبه 25 مهر 96‏
نیروی زمینی تهران – فولاد( وحدت) یزد – ساعت 15ورزشگاه   شهدای نزاجا تهران
خوشه طلایی ساوه- نفت امیدیه – ساعت 15ورزشگاه   چمران ساوه
کیمیا فرایند- پاس همدان – ساعت 15ورزشگاه   اعلام می شود.‏
شهرداری فومن- شهرداری بم – ساعت 15ورزشگاه   آزادی فومن
شهرداری همدان – خیبر خرم آباد – ساعت 15ورزشگاه   قدس همدان
پالایش نفت آبادان( پترو کیان) – گیتی پسند( سپهر نقش جهان) – ساعت 15:15ورزشگاه   متعاقبا اعلام می شود.‏
فولاد نوین اهواز – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت 15:15ورزشگاه    اختصاصی فولاد اهواز
چهارشنبه 26 مهر 96‏
شهرداری بندرعباس- هف سمنان – ساعت 14:30ورزشگاه    خلیج فارس بندرعباس
شهدای بابلسر- استقلال جنوب تهران ( شاهین ماهشهر) – ساعت 14:45ورزشگاه   شهدای سیمرغ
شهرداری ( استقلال) کاشان- شهرداری ارومیه – ساعت 15ورزشگاه    امیرکبیر کاشان
سردار بوکان – پرسپولیس مشهد – ساعت 15ورزشگاه     خاتم الانبیا بوکان
استقلال اهواز- کاسپین قزوین – ساعت 15:15ورزشگاه     تختی اهواز

هفته هشتم
شنبه 29 مهر 96‏
استقلال آبی ( گل ابریشم) – مقاومت تهران ( زاگرس یاسوج) – ساعت 15ورزشگاه عطر سیب باقرشهر
داماش گیلانیان – قشقایی شیراز – ساعت 15ورزشگاه عضدی رشت
سه شنبه 2 آبان 96‏
شهرداری بم- کیمیا فرایند – ساعت 14:30ورزشگاه فجر بم
فولاد( وحدت) یزد- مس نوین کرمان – ساعت 14:30ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
نماینده نوشهر(شهید کریمی جویبار) – فولاد نوین اهواز – ساعت 14:30ورزشگاه هفتم تیر چالوس
گیتی پسند( سپر نقش جهان) اصفهان – شهرداری همدان – ساعت 15ورزشگاه تختی اصفهان
بعثت کرمانشاه – پالایش نفت آبادان ( پترو کیان) – ساعت 15ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
پاس همدان – خوشه طلایی ساوه – ساعت 15ورزشگاه قدس همدان
خیبرخرم آباد- شهرداری فومن – ساعت 15ورزشگاه تختی یک خرم آباد
شاهین شهرداری بوشهر- نیروی زمینی تهران – ساعت 18ورزشگاه بهشتی بوشهر
چهارشنبه 3 آبان 96‏
پرسپولیس مشهد- شهرداری بندرعباس – ساعت 14:15ورزشگاه تختی مشهد
نفت و گاز گچساران – استقلال اهواز – ساعت 14:30ورزشگاه لشگری نور آباد
هف سمنان – شهرداری( استقلال) کاشان – ساعت 14:30ورزشگاه ولایت سمنان
کاسپین قزوین – سردار بوکان – ساعت 15ورزشگاه سردار آزادگان قزوین ‏
شهرداری ارومیه – شهدای بابلسر – ساعت 15ورزشگاه خانه جوان ارومیه

هفته نهم
سه شنبه 9 آبان 96‏
مس نوین کرمان-( شاهین) شهرداری بوشهر – ساعت 14:30ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
قشقایی شیراز- فولاد( وحدت) یزد – ساعت 14:30ورزشگاه دستغیب شیراز
کیمیا فرایند – خیبرخرم آباد – ساعت 14:45ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
خوشه طلایی ساوه- شهرداری بم – ساعت 14:45ورزشگاه چمران ساوه
شهرداری فومن – گیتی پسند( سپهر نقش جهان) اصفهان – ساعت 14:45ورزشگاه آزادی فومن
نیروی زمینی – کریمی جویبار( نماینده نوشهر) – ساعت 14:45ورزشگاه نزاجا تهران
شهرداری همدان – بعثت کرمانشاه – ساعت 14:45ورزشگاه قدس همدان
نفت امیدیه – پاس همدان – ساعت 15ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه
چهارشنبه 10 آبان 96‏
‏ شهرداری بندرعباس- کاسپین قزوین – ساعت 14:30ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهدای بابلسر- هف سمنان – ساعت 14:30ورزشگاه شهدای سیمرغ
شهرداری( استقلال) کاشان- پرسپولیس مشهد – ساعت 14:45ورزشگاه امیر کبیر کاشان 
استقلال جنوب( شاهین ماهشهر) – شهرداری ارومیه – ساعت 14:45ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
مقاومت تهران ( زاگرس یاسوج )- داماش گیلانیان– ساعت 14:45ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
سردار بوکان- نفت و گاز گچساران – ساعت 14:45ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان
کارون ( اروند خرمشهر) خوزستان- استقلال آبی( گل ابریشم) تهران – ساعت 15 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر






















کلید واژه ها : لیگ- برنامه- دسته دوم
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.