زمان انتشار: شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
برنامه هفته دوم لیگ دسته سه اعلام شد

برنامه هفته دوم لیگ دسته سه اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه هفته دوم از لیگ دسته سه در فصل 97-96 را اعلام کرد.‏

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه مسابقات هفته دوم از لیگ دسته سه به شرح زیر است:‏


دوشنبه 27 شهریور 96‏

صنعت ساری- شهید مولایی قائمشهر- ساعت 16 ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
مقاوم فجرالبرز- شهدای ساری - ساعت 16 ورزشگاه شریعتی کرج
صنعت مشهد- کاوه شهرداری ورامین - ساعت 16 ورزشگاه تختی مشهد
ماهان تندیس تهران- ابومسلم ثامن مشهد - ساعت 16 ورزشگاه کشوری تهران
کشاورز علی آباد گلستان – نگین شاهوار شاهرود - ساعت 16 ورزشگاه متعاقبااعلام می شود.‏
ستاره شهر قزوین- امید سهیل ماندگار - ساعت 16 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
عقاب تهران – آرش ری - ساعت 16:15  ورزشگاه دوشان تپه تهران ‏
آذر یورد شاهین دژ- شهرداری مریوان - ساعت 16:15  ورزشگاه شهید بهشتی شاهین دژ
ذوالفقار کاشان- عقاب تبریز - ساعت 16:15  ورزشگاه شهید ناصر فکری کاشان
آذر کوثر تبریز- پاس ساوه - ساعت 16:15  ورزشگاه پارک صنعت تبریز
ذوب و فلزات همدان- دالاهو کرمانشاه - ساعت 16:15  ورزشگاه استادیوم و جوانان شهرستان بهار
شاهد پل دختر لرستان- پردیس خرم آباد - ساعت 16:15  ورزشگاه سرمالیان پل دختر
آبیدر سنندج- بیمارستان پارس تهران - ساعت 16:30  ورزشگاه ملک نیا سنندج
استقلال رامهرمز- استقلال بنه گز - ساعت 16:30  ورزشگاه تختی رامهرمز
سپاهان ایذه- فرهنگ رامهرمرز - ساعت 16:30  ورزشگاه تختی ایذه
پیام چغادک بوشهر- سپاهان خورموج - ساعت 16:30  ورزشگاه شهدای چغارک چغادک

سه شنبه 28 شهریور 96‏
نسل ابومسلم مشهد- استقلال نوین بجنورد - ساعت 16   ورزشگاه تختی مشهد
شهردای منوجان کرمان – سنگ بافق یزد - ساعت 16   ورزشگاه ماه کنگان منوجان
پاس گیلان – صفاهان اصفهان - ساعت 16   ورزشگاه عضدی رشت
شاهین پارس تهران – امید حسن آباد - ساعت 16   ورزشگاه اعلام می شود.‏
آریا مینوی خرم دره زنجان- بهمن سبز البرز - ساعت 16   ورزشگاه شهید خرمی خرم دره
مقاومت البرز- ساحل آبرنگ چالوس - ساعت 16   ورزشگاه شریعتی کرج
فولاد بردسیر کرمان – خلیج فارس میناب هرمزگان - ساعت 16   ورزشگاه شهدای بردسیر
شهید باقری گویم فارس- عقاب شیراز - ساعت 16   ورزشگاه شهدای گویم
شاهین زاهدان- پیشگامان بیرجند - ساعت 16   ورزشگاه المپیک زاهدان
ستارگان بستانو بندرعباس- شهید عبدالله رضایی - ساعت 16   ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو
پرسپولیس دره شهر ایلام- استقلال رام شیر - ساعت 16:30   ورزشگاه کولیوند دره شهر
سپیدان کیش- جهاد نصر سیرجان - ساعت 16:30   ورزشگاه المپیک کیش
فولاد یاسوج – نساجی بروجرد - ساعت 16:30   ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏



کلید واژه ها : بازی- هفته- سوم- لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.