زمان انتشار: ۱۰:۴۴ دو شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
برنامه هفته اول لیگ دسته سوم اعلام شد

برنامه هفته اول لیگ دسته سوم اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه هفته اول لیگ دسته سوم در فصل 97-96 را اعلام کرد.‏

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه هفته اول لیگ دسته سوم در فصل 97-96 به شرح زیر است:‏

دوشنبه 20 شهریور 96‏
کاوه شهرداری ورامین – داماش تهران ساعت 16:30 ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود.‏
نگین شاهوار شاهرود – نسل ابومسلم مشهد ساعت 16:30 ورزشگاه تختی شاهرود
ابومسلم ثامن مشهد – صنعت مشهد ساعت 16:30 ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
استقلال نوین بجنورود- عقاب بجنورود ساعت 16:30 ورزشگاه  19 مهر بجنورد
عمران شهرداری ساری- ماهان تندیس تهران ساعت 16:30 ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
شهدای ساری – صنعت ساری تهران ساعت 16:30 ورزشگاه  شهید متقی ساری
دالا هو کرمانشاه – آذر یورد شاهین دژ  ساعت 16:30 ورزشگاه  آزادی کرمانشاه
بیمارستان پارس تهران – عقاب تهران ساعت 16:30 ورزشگاه اکباتان تهران
اتحاد لردگان – پیروزی برازجان ساعت 16:30 ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
نساجی بروجرد – شاهین ایلام ساعت 16:30 ورزشگاه نساجی بروجرد
شهرداری فیروز آباد- شهید باقری گویم فارس ساعت 16:30 ورزشگاه تختی فیروز آباد
پاس ساوه – ذوالفقار کاشان  ساعت 17  ورزشگاه شهید چمران ساوه
شهرداری مریوان – آبیدر سنندج ساعت 17  ورزشگاه زاگرس مریوان
آرش ری- ملی پوشان تبریز ساعت 17  ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
عقاب تبریز- مهدیه تبریز ساعت 17  ورزشگاه پایگاه هوایی تبریز ‏
سپاهان خورموج  سپاهان ایذه ساعت 17  ورزشگاه تختی خورموج
استقلال رامشیر – استقلال رامهرمز ساعت 17  ورزشگاه تختی رامشیر
فرهنگ رامهرمز – شاهد پل دختر لرستان ساعت 17  ورزشگاه تختی رامهرمز
پردیس خرم آباد- فولاد یاسوج ساعت 17  ورزشگاه چمن مصنوعی تختی خرم آباد


سه شنبه 21 شهریور 96‏

بهمن سبز البرز – پارس گیلان ساعت 16:30   ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
جهاد نصر سیرجان – شهرداری منوجان کرمان ساعت 16:30   ورزشگاه تختی سیرجان
خلیج فارس میناب هرمزگان – ستارگان بستا نوبندرعباس ساعت 16:30   ورزشگاه شهید امینی میناب
نماینده خراسان جنوبی – فولاد برد سیرکرمان ساعت 16:30   ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
عقاب شیراز – سپیدان کیش ساعت 16:30   ورزشگاه پایگاه هوایی شیراز
امید سهیل ماندگار – مقاومت البرز ساعت 17   ورزشگاه حیدریان قم
فولاد ویژن ماهان – شاهین پارس تهران ساعت 17   ورزشگاه عطر سیب باقرشهر
ساحل اورنگ چالوس – اتحاد ساری ساعت 17   ورزشگاه 7 تیر چالوس
صفاهان اصفهان – ساوالان یوردوم اردبیل ساعت 17   ورزشگاه تختی اصفهان
سنگ آهن بافق یزد- توسعه( بانی گستر) کیش ساعت 17   ورزشگاه شهدای آهن بافق

کلید واژه ها : لیگ- فوتبال- دسته سه- برنامه
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.