اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۴:۰۰ جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶

غیررسمی؛ کیلیان امباپه به پاریسن ژرمن پیوست

تیم جنوب فرانسه، خود را برای جدایی کیلیان ام باپه آماده می کند و پاری سن ژرمن، پس از انتقال نیمار از بارسلونا، هدف نقل و انتقالاتی رئال مادرید را هم به ترکیبش اضافه می کند تا کهکشانی تر از همیشه در فرانسه و اروپا به میدان برود.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت تابناک، کیلیان ام باپه انتخابش را کرده است. ستاره ۱۸ ساله موناکو می خواهد به پاری سن ژرمن برود و حالا به نظر می رسد همه چیز در مسیر نهایی شدن انتقال است. در حالی که عصر امروز محمد بوحفصی از مذاکرات دو باشگاه در مونته کارلو بر سر بازیکن خبر داده بود، در ایتالیا هم انتظار می رود که موناکو در نهایت با عملی شدن خواسته ۱۸۰ میلیون یورویی اش، ام باپه را به پاریس بفرستد. پیشنهاد پاری سن ژرمن ۱۴۰ میلیون یورو به اضافه بازیکن(لوکاس مورا) بوده است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، با اینکه موناکو هنوز رسما با این انتقال موافقت نکرده اما از امروز به طور رسمی به دنبال جانشین گشته است. هدف اصلی، در حال حاضر کاسپر دولبرگ، ستاره جوان آژاکس آمستردام است که تیمش امروز در پلی آف لیگ اروپا حذف شد. وضعیت آندره آ بلوتی هم رصد می شود. موناکو از زمان انتقال کمیل گلیک، رابطه خوبی با تورینو دارد اما هنوز چیزی حالت جدی به خود نگرفته است.

موناکو همچنین وضعیت انتقال احتمالی استوان یووتیچ از اینتر را هم بررسی می کند. تیم جنوب فرانسه، خود را برای جدایی کیلیان ام باپه آماده می کند و پاری سن ژرمن، پس از انتقال نیمار از بارسلونا، هدف نقل و انتقالاتی رئال مادرید را هم به ترکیبش اضافه می کند تا کهکشانی تر از همیشه در فرانسه و اروپا به میدان برود.

غیررسمی؛ کیلیان ام باپه به پاریسن ژرمن پیوست

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.