اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۲۰:۴۵ چهار شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
خبر

یک ایرانی پشت‌پرده انتقال کوتینیو به بارسلونا

کیا جورابچیان، مدیر برنامه سرشناس ایرانی پشت قضیه انتقال فیلیپه به بارسلونا است و در واقع اوست که به این بازیکن برزیلی توصیه و تأکید کرده تا از لیورپول جدا و به بارسلونا ملحق شود

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت تابناک، گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های انگلیسی حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا امیدش برای جذب فیلیپه کوتینیو را از دست نداده و قصد دارد چهارمین و آخرین پیشنهاد خود برای خرید ستاره برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید که 136 میلیون پوند است را به لیورپول ارائه دهد.

در حالی که باشگاه لیورپول و در رأس آن یورگن کلوپ مخالف جدایی هافبک نفوذی برزیلی خود هستند، روزنامه انگلیسی «لیورپول اِکو» خبر داد، کیا جورابچیان، مدیر برنامه سرشناس ایرانی پشت قضیه انتقال فیلیپه به بارسلونا است و در واقع اوست که به این بازیکن برزیلی توصیه و تأکید کرده تا از لیورپول جدا و به بارسلونا ملحق شود. جورابچیان مدیر برنامه چند هموطن و همبازی کوتینیو در تیم ملی برزیل نیز است که می‌توان به نام‌های داوید لوئیز و اسکار اشاره کرد.

کوتینیو که در سال 2013 در ازای 8.5 میلیون پوند از اینتر به لیورپول پیوست، فصل گذشته 14 گل برای این تیم به ثمر رساند و 8 پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داد. بارسلونایی‌ها او را به عنوان جانشین نیمار در نظر دارند، بازیکنی که در ازای پرداخته شدن رقم فسخ 198 میلیون پوندی‌اش در این تابستان به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شد.

یک ایرانی پشت‌پرده انتقال کوتینیو به بارسلونا
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.