زمان انتشار: ۱۳:۵۹ چهار شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
پورموسوی: یکی از سخت ترین بازی های فولاد مقابل پیکان است

پورموسوی: یکی از سخت ترین بازی های فولاد مقابل پیکان است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:یکی از سخت ترین بازی‌های ما مقابل پیکان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان اظهارداشت:  یکی از سخت ترین بازی‌های ما مقابل پیکان است و تیم قابل احترام است و کادر فنی خوبی دارد و مقابل ما فوتبال تاکتیکی ارائه می‌کنند ، ما هم تلاش می‌کنیم که از این بازی با امتیاز خارج شویم تا به آینده امیدوار شویم.

وی در مورد شرایط تیم پیکان و اینکه این تیم در انتهای جدول قرار دارد، گفت: در حال حاضر نمی‌توانیم از کل مجموعه پیکان برداشت کاملی داشته باشیم، پیکان تیم خوبی است و ما نقاط ضعف و قوتش را بررسی کردیم، فصل قبل هم پیکان این مشکلات را داشت و بعد بالا آمد، این تیم آهسته حرکت می‌کند، مطمئنم پیکان فردا انتحاری بازی می‌کند تا با نتیجه‌ای خوب به استراحت برود و خودش را هم در جدول بالا بکشد. امیدوارم فردا بتوانیم امتیاز بگیریم.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد اینکه چقدر جدول لیگ را در حال حاضر واقعی می‌داند، جدولی که در آن استقلال در رده چهاردهم و پیکان در رده آخر است، گفت: به نظر من جدول واقعی در نیم‌فصل دوم مشخص می‌شود، تیم‌هایی که بالا هستند طبیعی است که بخواهند شرایط خود را حفظ کنند و تیم‌ها در پایین جدول هم تلاش می‌کنند تا در جدول خودشان را تکان بدهند مثل فصل قبل، لیگ هنوز کیفیت خوب خود را ندارد اما در نیم فصل دوم شاهد بازی‌های قشنگ‌تر خواهیم بود.

سرمربی فولاد در مورد اینکه برنامه‌اش برای تعطیلات لیگ چیست، عنوان کرد: ما برای این مدت برنامه‌ریزی کرده‌ایم و یکی دو بازی دوستانه هم انجام می‌دهیم اما منتظریم تا قرعه‌کشی جام حذفی و تاریخ دقیقش مشخص شود آنطور که گفته‌اند یک هفته قبل از شروع لیگ یعنی ۱۷ یا ۱۸ شهریور بازی‌های جام حذفی برگزار می‌شود، بعد از قرعه‌کشی جام حذفی ما برنامه‌مان را کامل می‌کنیم.
کلید واژه ها : پورموسوی- تیم- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.