زمان انتشار: ۱۷:۲۹ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
قرعه کشی مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه های کشور جام آزادگان برگزار شد

قرعه کشی مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه های کشور جام آزادگان برگزار شد

مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور جام آزادگان امروز در هتل المپیک اکادمی با حضور مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان حاضر در این مسابقات برگزار شد.



به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در این مراسم غلامرضا بهروان مشاور عالی سازمان لیگ ،سعید فتاحی مسئول مسابقات سازمان لیگ ،فریبرزمحمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقلات ، مهرداد شفیعی راد مسئول مسابقات لیگ 2 و امیرحسین فراهانی  مسئول لیگ دسته سوم حضورداشتند.
مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم با حضور 65 تیم در 5 گروه 13 تیمی برگزار می شود.در این مرحله تیم ها بصورت تک بازی بایکدیگر روبرو خواهند شد و در مجموع در 6 بازی میزبان و در 6 بازی میهمان خواهند بود.
در پایان این مرحله تیم های اول و دوم بطور مستقیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی خواهند ماند و تیم های پنجم به بعد به لیگ های استانی سقوط می کنند.
 
در مرحله دوم 10 تیم صعود کننده به همراه 20 تیم باقی مانده از فصل قبل بازی های مرحله نهایی را در 3 گروه 10 تیمی بصورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.
.رقابت های مرحله اول از هفته دوم  شهریور آغاز می شود.
گروه بندی مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور بشرح ذیل است
گروه یک
کاوه شهرداری (ورامین)،ماهان تندیس (تهران)،داماش( تهران)صنعت ساری (مازندران)،عمران شهرداری ساری (مازندران)شهدای ساری (مازندران)،صنعت مشهد(خراسان رضوی) ،نسل ابومسلم مشهد(خراسان رضوی) ،عقاب بجنورد(خراسان شمالی )،استقلال نوین بجنورد(خراسان شمالی )،نگین شاهوارشاهرود(سمنان)،کشاورز علی آباد (گلستان) پیش فرض (نمایند خراسان رضوی)
گروه دوم 
دهیاری حسن آباد(تهران)،شاهین پارس (تهران) ،امیر حسن آباد(تهران)،ساحل اورنگ چالوس(مازندران)،اتحاد ساری (مازندران)،مقاومت(البرز)بهمن سبز (البرز)،پاس (گیلان)،ستاره شهر (قزوین)،پیش فرض (شهر باران)آریا مینوی خرمدره(زنجان )،پناه آفرین (قم)،ساوالان یوردوم مشکین شهر (اردبیل)
گروه سوم
عقاب(تهران)،آرش ری(تهران)،بیمارستان پارس (تهران)،مهدیه تبریز(آ.شرقی)،عقاب تبریز(آ.شرقی)،ملی پوشان تبریز(آ.شرقی)،آبیدر سنندج (کردستان)،شهرداری مریوان (کردستان)،ذوب و فلزات بهار(همدان)،آذر یوردشاهین دژ(آ.غربی)،پاس ساوه (مرکزی)،دالاهو(کرمانشاه)ذوالفقارکاشان (اصفهان)
گروه چهارم
استقلال رامشیر(خوزستان )،استقلال رامهرمز(خوزستان )،سپاهان ایذه(خوزستان )،فرهنگ رامهرمز(خوزستان )،سپاهان خورموج(بوشهر)،پیام چغادک(بوشهر)،پیروزی برازجان(بوشهر)،شاهد پلدختر (لرستان)، پردیس خرم آباد(لرستان)،نساجی بروجرد(لرستان)،فولاد یاسوج(کهکیلویه)،اتحاد لردگان(چهارمحال بختیاری)،شاهین (ایلام)
گروه پنجم 
شهیدباقری گویم(فارس)،شهرداری فیروز آباد(فارس)،عقاب شیراز(فارس)،شهرداری منوجان(کرمان)،جهاد نصر سیرجان(کرمان)،فولاد بردسیر(کرمان)،سپیدان (کیش)،توسعه بانی گستر(کیش)،خلیج فارس سولقان میناب(هرمزگان)،ستارگان بستانو بندرعباس(هرمزگان)،سنگ آهن بافق(یزد)،نماینده خراسان جنوبی ،شاهین زاهدان(سیستان و بلوچستان)
 
کلید واژه ها : قرعه کشی- لیگ- دسته سه- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.