اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۳۰ چهار شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
آغاز اردوی تیم ملی فوتبال دختران از 23 مرداد

آغاز اردوی تیم ملی فوتبال دختران از 23 مرداد

مرحله دوم اردوی تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال از 23 مردادماه آغاز خواهد شد.

به گزارش سازمان لیگ، معصومه جهانچی، سرمربی تیم ملی زیر 15 سال دختران گفت: از 23 تا 27 مرداد ماه مرحله دوم اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر 15 سال برگزار می شود و در این مدت زمانی که در اختیار داریم، تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خود را برگزار می کنیم تا بازیکنان با آمادگی به مسابقات کافا اعزام شوند.

وی ادامه داد: در این اردو بازیکنان با انگیزه بالا تمرینات خود را برای حضوری موفق در مسابقات کافا انجام می دهند. ما مدت زمان بسیار محدودی را برای آمادگی در این مسابقات داشتیم اما بدون شک از هیچ تلاشی برای موفقیت در این تورنمنت دریغ نمی کنیم. بازیکنان نیز نسبت به اردوی نخست که هفته گذشته برگزار شد، از آمادگی بهتری برخوردار هستند و تا زمان اعزام نیز یک اردوی تدارکاتی دیگر برگزار خواهیم کرد تا عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذاریم. برگزاری مداوم اردوها باعث خواهد شد تا بازیکنان با آمادگی لازم برای حضور در تیم ملی فعالیت کنند.

رقابت های فوتبال زیر 15 سال کافا آسیا زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مناطق مختلف مرکز آسیا، غرب آسیا، جنوب و جنوب شرقی آسیا برگزار می شود.

بر همین اساس در منطقه مرکز آسیا تیم های ازبکستان، ایران، تاجیکستان و قرقیزستان به رقابت با یکدیگر می پردازند که این رقابت ها در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می شود.

برنامه زمانبندی این مسابقات به شرح زیر است:

یکشنبه 5 شهریور
*ایران – قرقیزستان – ساعت 17:30
تاجیکستان – ازبکستان – ساعت 18:30

دوشنبه 6 شهریور
قرقیزستان – ازبکستان – ساعت 17:30
*ایران – تاجیکستان – ساعت 20:30

سه شنبه 7 شهریور
*ازبکستان – ایران – ساعت 17:30
تاجیکستان – قرقیزستان – ساعت 20:30 

انتهای پیام/ر

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.