زمان انتشار: ۱۶:۲۴ سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
اعلام اسامی داوران مرحله دوم جام حذفی

اعلام اسامی داوران مرحله دوم جام حذفی

دپارتمان داوری ، اسامی داوران مرحله دوم جام حذفی فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، دپارتمان داوری ، اسامی داوران مرحله دوم جام حذفی  فوتبال را به شرح زیر اعلام کرد:
روز جمعه 27 مرداد ماه
هادی نوروزی مازندران وگل گهر سیرجان از ساعت 16:45 در ورزشگاه شهدای سیمرغ 
سید علی میرغفاری- جواد قنبریان- مجید سربندی- حامد سیری                                 ناظر داوری: محمد حسین اسدی
روز یکشنبه 29 مرداد ماه
شهدای چوار ایلام و اکسین البرز از ساعت 17:00 در ورزشگاه 15000نفری عدالت ایلام
امید جمشیدی – فرزاد بهرامی – ولی اله کاوسی – پیام ساری اصلانی                        ناظر داوری:محمد حسین معتمدی فر
شهرداری ماهشهر – بادران تهران  زمان و مکان برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.
عقیل جهانبازی – حمید نادری – محمدرضا طالبی – قادر زارع پور                                 ناظر داوری:صفدر احمدی
سردار بوکان و نفت مسجد سلیمان از ساعت 17:00 در ورزشگاه خاتم الانبیا
ناصر جنگی – امید مبشر – علیرضا شهری – مهدی جبرییلی                                      ناظر داوری: ایرج ساعدی
آینده سازان جدید فارس و نماینده نوشهراز ساعت 17:00 در ورزشگاه حافظیه
امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – بابک خسروی – حامد صادقی جو                           ناظر داوری: اسماعیل عامری
نساجی مازندران و مس رفسنجان از ساعت 16:45 در ورزشگاه شهید وطنی قایم شهر
محمد حسین ترابیان – بابک عباس قنبرزاده – حسین سلیمانی – ابوالفضل دوستی        ناظر داوری: حمید نظری
ملوان بندرانزلی و ماشین سازی تبریز از ساعت 16:45 در ورزشگاه تختی
محمد ملکی – محمدرضا مدیر روستا – محسن سلطانی – میثم پور کریمیان                  ناظر داوری: فرزاد معبودی
میعاد مغان اردبیل و صبای قم از ساعت 16:45 در ورزشگاه شهید کلانتری  
مجید محمدی – حمید کاوندی – مهرداد نجفی – سامان سلطانی                               ناظر داوری : کریم اصغر زاده
سیراف کنگان بوشهر و مس کرمان از ساعت 19:00 در ورزشگاه شهدای ورزشکار
جواد رحیم زاده – محمد هاشمی نسب – حامد صفایی- رضا کریمی                            ناظر داوری :خداداد افشاریان
روز دوشنبه 30 مرداد ماه
داماش گیلانیان و سولدوز نقده آ.غ از ساعت18:00 در ورزشگاه شهید عضدی
کیوان علی محمدی – میلاد قاسمی – صابر خویی – مهرداد خسروی                             ناظر داوری : فرشید افشار
فجرشهید سپاسی و قشقایی شیراز از ساعت 17:00 در ورزشگاه حافظیه  
علی ابراهیمی- علی احمدی – حسین مرادی – داریوش احمدی                                  ناظر داوری : علیرضا کهوری
خونه به خونه و آلومینیوم اراک از ساعت 16:45 در ورزشگاه 7تیر بابل 
کوپال ناظمی – مهدی عالیقدر - حسن انتظاری- مهدی اجاقی                                      ناظر داوری : محمدرضا فلاح
ایران جوان بوشهر و شاهین لردگان از ساعت 19:00 در ورزشگاه شهید بهشتی
علیرضا حیدرپناه – امیر رضا آشور ماهانی – احد سلطانی – علیرضا جلالی                        ناظر داوری : زضا دهقان
گل ابریشم (استقلال آبی)و شهرداری تبریز از ساعت 16:45 در ورزشگاه عطرسیب
وحید مالکی – احسان تیموری – امراله طراح – مصطفی بینش                                         ناظرداوری:فرشید فرح نیا
خوشه طلایی و نیروی زمینی تهران زمان و مکان برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.
راه آهن تهران و شهدای بابلسر از ساعت 16:45 در ورزشگاه اکباتان 
رضوان سرشار – محمد شاکر- امید افخمی – وحید کیهانی                                            ناظر داوری : علیرضا رجبلو
 
کلید واژه ها : داوران- لیگ- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.