زمان انتشار: ۱۷:۲۵ دو شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
واکنش سازمان لیگ به انتشار یک گزارش غیر واقعی در مورد قرارداد بلیت فروشی

واکنش سازمان لیگ به انتشار یک گزارش غیر واقعی در مورد قرارداد بلیت فروشی

سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به انتشار گزارش غیر واقعی در یک رسانه در مورد قرارداد بلیت فروشی اطلاعیه ای صادر ‏کرد.‏


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال برای سرمایه گذاری و پیاده سازی پروژه بلیت فروشی ‏الکترونیک در مسابقات لیگ برتر قراردادی در زمان ریاست علی کفاشیان با شرکت  تحت مجموعه مرکز همکاری فناوری و نو آوری  های ریاست جمهوری منعقد کرد. ‏این قرارداد بین دو ارگان دولتی امضا شد و نیازی به برگزاری مزایده هم نداشت. در واقع این قرارداد بر اساس تفاهم نامه ای که ‏بین رئیس وقت سازمان تربیت بدنی و معاون ریاست جمهوری امضا شده بود منعقد شده است و هیچ شرکت و بخش خصوصی ‏در این میان حضور نداشته است. ضمن اینکه در این قرارداد آمده 5 ورزشگاه کشور باید به تجهیزات فروش بلیت الکترونیک از ‏سوی این شرکت مجهز شوند.‏ اعم از ورزشگاه های آزادی تهران، غدیر اهواز، فولاد شهر( نقش جهان) اصفهان، ثامن مشهد و یادگار امام تبریز.
متاسفانه سایت تابناک با انتشار یک گزارش خلاف واقع اعداد و ارقامی کذب را منتشر کرده که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ‏حق قانونی خود می داند که این گزارش را از طریق مراجع ذیصلاح مورد پیگیری قرار دهد.‏
در مدیریت های گذشته دو باشگاه شرایط بلیت فروشی به سازمان لیگ واگذار گردید ولی در حال حاضر به علت ثبات مدیریت در باشگاه ها سازمان لیگ اعتقاد راسخ دارد که بلیت فروشی مسابقات لیگ برتر باید از سوی خود باشگاه ها انجام شود و به همین دلیل ‏درتلاش است که قرارداد این شرکت را  اقاله نماید و برابر مقررات و تشریفات قانونی از طریق انجام مزایده به شرکت های دارای صلاحیت واگذار نماید. به همین دلیل فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از بهترین ‏راه حقوقی و قانونی  در روزهای آتی فسخ توافقی( اقاله) با این شرکت انجام خواهد شد و پس از اقاله قرارداد طبق نظر دو باشگاه این موضوع از سوی شرکت توسعه و نگهداری به مزایده گذاشته خواهد شد.
 
کلید واژه ها : جوابیه- سازمان لیگ- قرارداد-
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.