اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۴:۴۵ یک شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
مانه: برای پیروزی مقابل هوفنهایم آماده‌ایم

مانه: برای پیروزی مقابل هوفنهایم آماده‌ایم

مهاجم سنگالی لیورپول پس از تساوی ناامید کننده در دقایق پایانی مقابل واتفورد اظهار داشت:باید خود را برای پیروزی در پلی‌آف و رسیدن به لیگ قهرمانان آماده کنیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، شب گذشته در چارچوب هفته ابتدایی لیگ جزیره، لیورپول در دقایق پایانی، پیروزی را با تساوی 3 بر 3 عوض کرد. 

سادیو مانه که گل اول قرمزهای مرسی‌ساید را به ثمر رسانده بود در این خصوص گفت: نتیجه ناامید کننده‌ای بود زیرا سزاوار پیروزی بودیم. باید در لحظاتی از بازی بهتر دفاع می‌کردیم، همیشه پاس‌های بلند کار را پیچیده می‌کند.

وی ادامه داد: تازه ابتدای راه بوده و ما باید برای مسابقات بعدی سخت تلاش کنیم. 

مهاجم سنگالی لیورپول در رابطه با هم‌بازی‌های خود پست خط حمله خاطر نشان کرد: صلاح و فیرمینو بازیکنان فوق‌العاده‌ای هستند و بار دیگر توانایی خود را نشان دادند. بسیار حوشحالم برایشان ولی باید ما بتوانیم 3 امتیاز را با ارائه یک عملکرد بهتر از آن خود کنیم. 

قرمزهای آنفیلد که فصل گذشته با کسب رتبه چهارم جواز بازی در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردند، سه‌ شنبه شب در آلمان میهمان هوفنهایم خواهند بود. 

مانه در این خصوص گفت: با تمام احترام به واتفورد تیم برتر میدان بودیم ولی باید حواسمان باشد که فوتبال همین است. اکنون باید به مسابقه بعدی در لیگ قهرمانان بیاندیشیم و هواداران را خوشحال کنیم. 

انتهای پیام/ا

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.