اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۴۵ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
 					چک222میلیون یورویی پاریس سرانجام نقد شد

چک222میلیون یورویی پاریس سرانجام نقد شد

ظاهرا با واریز تمام مبلغ انتقال نیمار از سوی بارسلونا این مشکل حل و کارت بازی ستاره برزیلی صادر شده است. به این ترتیب نیمار می‌تواند در بازی روز یکشنبه مقابل گنگان تیم جدیدش را همراهی کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت تابناک، پنج شنبه هفته گذشته بود که نیمار سرانجام از بارسا جدا و با رقم زدن گران ترین انتقال تاریخ فوتبال، راهی پاری سن ژرمن شد. پی اس جی برای فعال کردن بند آزادسازی 222 میلیون یورویی نیمار، یک چک به همان مبلغ از بانک بین المللی قطر به بارسلونا داد. در حالی که انتظار می‌رفت این چک خیلی زود نقد شده و نیمار حتی به بازی هفته اول تیمش مقابل آمیان برسد، حضور فوق ستاره برزیلی به بازی هفته دوم مقابل گنگام رسید و در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.

به این دلیل که 222 میلیون یورو هنوز به حساب بارسا واریز نشده بود، خبری از ارسال مدارک مربوط به انتقال نیز نبود. فرصت هفت روزه فیفا به فدراسیون فوتبال اسپانیا برای ارسال مدارک نیز به پایان رسید و این دردسر پیچیده سرانجام امروز عصر به پایان رسید. پیش از مشکل اصلی در راه بازی کردن نیمار برای تیم جدیدش، نرسیدن گواهینامه بین المللی انتقال یا همان ITC بود که ظاهرا با واریز تمام مبلغ انتقال نیمار از سوی بارسلونا این مشکل حل و کارت بازی ستاره برزیلی صادر شده است. به این ترتیب نیمار می‌تواند در بازی روز یکشنبه مقابل گنگان تیم جدیدش را همراهی کند.

نیمار

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.