اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۵:۱۵ پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
 					شوک به بارسا؛ خیزبلند رئال برای جذب دمبله

شوک به بارسا؛ خیزبلند رئال برای جذب دمبله

پاک کردن نام دورتموند از بیوگرافی توئیتر و اینستاگرام این بازیکن حاکی از تمایل دمبله برای جدایی است.در این میان بعد از نبرد بر سر سبایوس و تئو هرناندز، دمبله می تواند اپیزود جدید رقابت میان بارسا و رئال بر سر جذب یک ستاره جدید باشد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت تابناک، بارسلونا حرکت جدید خود را برای دمبله بعد از سفر هیاتی از این باشگاه به آلمان و شنیدن درخواست 150 میلیون یورویی دورتموند برای فروش ستاره فرانسوی خود آغاز کرده است اما مدیران کاتالانی نمی خواهند در این رابطه نگرانی خود را ابراز کنند، زیرا می دانند ابراز نگرانی به منزله پرداخت بیشتر به همتای آلمانی خواهد بود.
 
اما در این میان رئال مادرید هم برای خرید دمبله وارد عمل شده است. در حالیکه به نظر می رسد تلاش کهکشانی ها برای جذب امباپه ناکام مانده، جذب دمبله ستاره هموطن او و بازیکن مورد علاقه بارسا می تواند راه حل خوبی قلمداد شود. جذب دمبله می تواند مشکل خط حمله لوس بلانکوس در سمت راست را حل کرده و در هنگام غیبت احتمالی گرت بیل، این بازیکن قادر به خلق مثلث قدرتمندی در کنار بنزما و رونالدو باشد.
 
اما کهکشانی ها برای حرکت به سوی جذب دمبله اینگونه برنامه ریزی کرده اند؛ استفاده از پدراگ میاتوویچ ستاره سابق این تیم که رابطه بسیار خوبی با مدیر برنامه دمبله، موسی سیسوخو نیز داشته و بعد از به ثمر رساندن گل قهرمانی در سال 1998 برابر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان، تبدیل به اسطوره مادریدی ها شده است. دیگر مزایای رئال مادرید برای جذب دمبله، حضور زین الدین زیدان روی نیمکت این تیم است که می تواند عامل مهمی برای جذب ستارگان فرانسوی باشد و موفقیت های اخیر او آهن ربایی برای جذب هر ستاره ای خواهد بود.
 
بارسا نمی خواهد برای جذب بازیکنی که بارها از رویای خود برای حضور در این تیم صحبت کرده عجله کند اما رفتار دمبله در روزهای اخیر نیز نشان از تمایل او به جدایی دارد.در جریان عکس تیمی ابتدای فصل دیروز دورتموند، دمبله تمام وقت رفتاری جدی داشت و یک گوشه به تنهایی نشسته بود. همچنین پاک کردن نام دورتموند از بیوگرافی توئیتر و اینستاگرام این بازیکن حاکی از تمایل دمبله برای جدایی است.در این میان  بعد از نبرد بر سر سبایوس و تئو هرناندز، دمبله می تواند اپیزود جدید رقابت میان بارسا و رئال بر سر جذب یک ستاره جدید باشد.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.