زمان انتشار: ۱۴:۲۹ پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
گل محمدی: بازی سختی با استقلال داریم

گل محمدی: بازی سختی با استقلال داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازی سختی مقابل استقلال در تهران داریم

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،حیی گل محمدی سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل استقلال، اظهار داشت: در ابتدا جا دارد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک بگویم. در مورد بازی فردا هم بگویم شرایط تیم تراکتورسازی به این گونه است که ما به خاطر محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی در حال پشت‌سر گذاشتن محرومیت هستیم.

وی افزود: آقایان سال گذشته نمی دانستند که ما از پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستیم و بازیکنان جوان را متاسفانه به حال خود رها کردند. نیمی از بازیکنان تیم ما جوان هستند و این بی‌توجهی مشکلات بسیار زیادی به وجود آورده است.

وی ادامه داد: تمام مشکلات ما به کنار بحث مصدومان هم داریم. عشوری، هادی محمدی و عارف آقاسی هم محروم شدند. ضمن اینکه در دو بازی گذشته هم با وجود اینکه می‌توانستیم امتیاز بگیریم، شکست خوردیم. این مقدمه‌ای که گفتم مشکلاتی است که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم. با این حال بازیکنان ما مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستند و تلاش می‌کنند سربلند بیرون بیایند.

گل‌محمدی افزود: فردا هم با استقلال بازی داریم که مقابل تماشاگرانش بازی می‌کند. امیدوارم بازی جوانمردانه و پرانرژی را شاهد باشیم. بازی سختی با استقلال داریم، استقلال مهره‌های خوبی را جذب کرده و برای انتخاب نفرات در لیست 18 نفره‌اش هم مشکل دارد چه برسد به ترکیب اصلی 11 نفره‌اش. آنها سه تیم کامل دارند اما ما هم اراده قوی داریم و می‌خواهیم مقابل این تیم با انرژی زیاد و اراده قوی بازی کنیم. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی انجام بدهیم. جدا از مشکلاتی که داریم به آینده امیدواریم نیم‌فصل سختی را پیش‌رو داریم. سخت تلاش می‌کنیم تا با تمرکز و انرژی زیاد بتوانیم نیم‌فصل اول را پشت‌سر بگذرانیم.

وی در مورد دیدار فردای تیمش مقابل استقلال، گفت: ما حریف را مورد ارزیابی قرار دادیم و روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کردیم. اگر دقت کنیم و به وظایفمان خوب عمل کنیم می‌توانیم دست پر تهران را ترک کنیم.

خبرنگاری گفت، پشتوانه تراکتورسازی به دلیل نتایج گذشته مقابل استقلال چندان بد نیست آیا این موضوع روی مسابقه فردا تأثیر دارد که گل‌محمدی پاسخ داد: فکر نمی‌کنم نتایج گذشته روی بازی فردا تأثیر داشته باشد. وقتی بازیکن وارد زمین می‌شود توجهی به نتایج گذشته ندارد و شرایط جدیدی را تجربه خواهد کرد.

نشست خبری در خصوص اینکه 4 تیم آسیایی تهدید به کنار گذاشتن از لیگ قهرمانان آسیا شده‌اند و آیا باشگاه تراکتورسازی کاری برای این موضوع کرده است یا خیر، گفت: تا جایی که من خبر دارم 4 میلیارد تومان بدهی خارجی‌ها تسویه شده و هر ماه 300 الی 400 میلیون تومان برای این موضوع هزینه می‌شود.

کلید واژه ها : گل محمدی- سرمربی- تیم
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.