اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۲۰:۳۰ چهار شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
ناظم‌الشریعه: حضور کفاشیان و ساکت باعث دلگرمی است

ناظم‌الشریعه: حضور کفاشیان و ساکت باعث دلگرمی است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: حضور کفاشیان و ساکت باعث دلگرمی ملی‌پوشان فوتسال شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، سیدمحمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد آخرین وضعیت تیم ملی و همچنین اردوی هفته قبل این تیم در کمپ تیم‌های ملی گفت: همان‌طور که قبلاً گفته بودم ما به دلیل برگزاری لیگ فقط در سه روز اول هفته بازیکنان تیم ملی را در اختیار داریم و در حال آماده کردن تیم برای مسابقات داخل سالن آسیایی ترکمنستان هستیم.

وی گفت: خدا را شکر این هفته اردوی خوبی داشتیم و همه بازیکنان تیم سرحال و سالم در تمرینات حضور داشتند به جز بازیکنان تیم ملی در گیتی‌پسند که آن‌هم به خاطر شرایط بازی در جام باشگاه‌های آسیا با هماهنگی کادر فنی به این بازیکنان استراحت دادیم که ان‌شاءالله از روز شنبه هفته بعد به ما ملحق می‌شوند.

سرمربی تیم ملی همچنین در مورد حضور کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال و ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی گفت: حضور این دو نفر در تمرینات تیم ملی باعث دلگرمی بچه‌ها شده بود. من در اینجا جا دارد واقعاً از زحمات ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال که باعث شده تغییرات عمده‌ای در محل کمپ تمرین‌های تیم ملی به وجود بیاورد، تشکر کنم.

ناظم‌الشریعه همچنین در مورد پرداخت پاداش سومی جهان به تیم ملی گفت: در روز مسابقه با کفاشیان و ساکت جهت پرداخت این پاداش صحبت‌هایی شد و طبق هماهنگی‌هایی که قبلاً با تاج رئیس فدراسیون داشتم قرار است به همین زودی طی یک مراسم رسمی و پخش مستقیم از صداوسیما از بازیکنان و تیم‌های فوتسال لیگ برتر به خصوص بازیکنان تیم ملی تقدیر و تشکر شود.

وی در پایان گفت:‌ طبق هماهنگی‌هایی که انجام گرفته، قرار است هفته آینده تاج، کفاشیان و ساکت همگی در هفته آینده در اردوی تیم ملی حاضر شوند و قطعاً حضور همیشگی این عزیزان باعث دلگرمی بیشتر بازیکنان تیم ملی می‌شود.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.