اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۴۵ چهار شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
رایف:بایرن یکه‌تاز بوندس‌لیگا نیست

رایف:بایرن یکه‌تاز بوندس‌لیگا نیست

گزارشگر معروف و قدیمی فوتبال آلمان معتقد است بایرن مونیخ برای فتح اروپا وضعیت دشوارتری نسبت به گذشته دارد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، مارسل رایف که سال‌ها مسابقات فوتبال را گزارش و تحلیل کرده، در گفت‌وگویی با روزنامه آبندسایتونگ نظرش را در مورد بایرن و رقابتش در بوندس‌لیگا و لیگ قهرمانان گفته است.

وی در مورد خرید‌های فصل جاری باواریایی‌ها اظهارداشت:تولیسو خریدی برای آینده است.این همان کاری است که دورتموند مرتب انجام می‌دهد و بایرنی‌ها مجبورند با رویکردی به جوانان، در پیش گیرند و امیدوار باشند که قضیه رناتو سانچس تکرار نشود.هم اکنون ژابی آلونسو رفته اما تیم باید پا برجا بماند. در مورد رودی نیز باید گفت که او نام و آوازه آنچنانی ندارد. اما بازیکنی است که به سرعت می‌تواند در تیم جا بیفتد.البته نباید او را بلافاصله با آلونسو مقایسه کرد.

رایف در مورد دیگر خریدها به خصوص خامس رودریگس نیز عنوان کرد:خامس می‌تواند و خواهد توانست که بایرن را قدرت ببخشد.اما او یک هافبک هجومی است و بزرگترین خرید مونیخی‌ها است.البته جذب بازیکنی مثل آلکسیس سانچس می توانست شور و هیجان بیشتری ایجاد کند.البته می‌توانم درک کنم که بایرن نخواست به خاطر او،‌ساختار دستمزد حقوق بازیکنانش را به هم بریزد.با این حال در بوندس‌لیگا،‌بایرن یکه‌تازی چند سال اخیر را نخواهد داشت.

او همچنین در مورد بخت قهرمانی مونیخی‌ها در لیگ قهرمانان نیز عنوان کرد:آنچلوتی گفته بایرن فاتح لیگ قهرمانان خواهد شد. البته اگر برعکس این حرف زده بود، تعجب می‌کردم.چون باید در نظر داشت که رئال مادرید ضعیف‌تر نشده، پاریس قدرت بیشتری گرفته و کمی هم از کیفیت مطلوب بارسلونا کاسته شده هر چند که هنوز هم تیمی درجه یک است. در کنار این ها،‌انگلیسی‌ها نیز با قدرت و پول وارد عرصه رقابت می‌شوند. در این حال بایرن مجبور است از تمام ظرفیتش،‌بهترین بهره برداری را بکند و دشواری‌های رقابتی بیشتری را تحمل کند.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.