اخبار مرتبط

زمان انتشار: دو شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
مدیر آکادمی تراکتورسازی انتخاب شد

مدیر آکادمی تراکتورسازی انتخاب شد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز محمدرضا خطیب را به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه انتخاب و منصوب کرد.

به گزارش سازمان لیگ و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، طی حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز محمدرضا خطیب به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه انتخاب و منصوب شد.

در  این حکم امده است؛
برادر ارجمند
جناب آقای محمد رضا خطیب
 نظر به تجارب ارزنده و سوابق روشن جنابعالی در سطوح اکادمیک و رده های مختلف فوتبال ملی و باشگاهی به پیشنهاد سرمربی محترم اقای یحیی گل محمدی جنابعالی را به عنوان مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی منصوب می نمایم. امید است با بهره مندی از تجارب ارزشمند خود در مسیر تحقق اهداف برجسته این باشگاه و دست یابی به خودکفایی با بهره مندی از استعدادهای درخشان فوتبال آذربایجان در سطوح پایه موفق باشید.
اینجانب از جنابعالی و کلیه همکاران پرتلاش آکادمی باشگاه انتظار دارم تا در دو برنامه هدفمند بلندمدت و کوتاه مدت به دنبال ایجاد ساختاری قدرتمند  در سطح تیم های پایه و  معرفی جوانان آذربایجان به سطح اول فوتبال ایران باشید به طوری که تراکتورسازی به عنوان پایگاه شناسایی و کشف استعدادهای  درخشان فوتبال ایران شناخته شود.  
گفتنی است محمدرضا خطیب یکی از مربیان و مدرسان با سابقه فوتبال ایران در سطوح گوناگون به شمار می رود. وی که به مدت هفت سال مربی تیم های ملی فوتبال نونهالان ،نوجوانان و جوانان بوده در حال حاضر یکی از مدرسین برجسته فدراسیون فوتبال ایران است که دوره های مربیگری درجه های A و B را برگزار می کند. خطیب سابقه حضور در دوره های پیشرفته مربیگری فیفا با حضور اساتید برجسته فوتبال جهان را داشته و یکی از  مدرسین فعلی کمیته آموزش فدراسیون فوتبال محسوب می شود که تا کنون 36 دوره مربیگری رسمی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.