اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۱۵ یک شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶
آیا بارسلونا می‌تواند کوتینیو را از کلوپ بدزدد!؟

آیا بارسلونا می‌تواند کوتینیو را از کلوپ بدزدد!؟

باشگاه بارسلونا که پس از فروش نیمار برای خرید ستاره برزیلی لیورپول مصرتر شده، پیشنهاد 120 میلیون پوندی را ارائه کرده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، بارسلونا با فروش نیمار به ارزش 222 میلیون یورو یا 198 میلیون پوند، برای جذب ستاره‌های دنیا تلاش می‌کند. 

گزینه‌های زیادی از طریق رسانه‌ها دنیا مطرح شده که هیچکدام رنگ واقعیت نگرفته است. رسانه‌ها که امروز کارشان شایعه پراکنی بوده بیش از همه انتقال دیبالا، دمبله و یا کوتینیو را باور دارند. 

مطبوعات ایتالیایی از انتقال 120 میلیون یورویی دیبالا سخن می‌گویند. عده‌ای از توافق شخصی دمبله با بارسا و اکنون رسانه انگلیسی دیلی استار از پیشنهاد عجیب کاتالان‌ها پرده برمی‌دارد. 

دیلی استار نوشته که پس از شروع این مذاکره با رقم 72 میلیون پوند، حالا بارسلونا که درهای آنفیلد را بسته می‌بیند تمام توانش را گذاشته تا با رقم 120 میلیون پوند، کوتینیو را به اسپانیا بیاورد. 

گرچه بارها کلوپ به انواع مختلفی اظهار داشته که فیلیپه به هیچ وجه فروشی نیست اما برخی هنوز امید دارند که سران باشگاه با پول زیاد راضی شوند. 

قرمزها نیز که شب گذشته آخرین بازی دوستانه خود را با بیلبائو در دابلین ایرلند برگزار کردند، به دلیل مصدومیت جزیی کوتینیو  را به همراه خود نبرده تا دست‌مایه شایعات فراهم شود. 

روز شنبه نیز لیورپول اولین دیدار خود را در لیگ جزیره برگزار می‌کند و این سوال پیش می‌آید که لیورپول که برای قهرمانی خود را آماده کرده آیا در این زمان کم برای پیدا کردن جانشین بهترین ستاره خود را می‌فروشد!؟

انتهای پیام/ا

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.