اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۹:۵۲ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
ناظم‌الشریعه: به دنبال قهرمانی‌های گذشته هستیم

ناظم‌الشریعه: به دنبال قهرمانی‌های گذشته هستیم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: شرایط سخت است و فرصت کافی نداریم. هماهنگ کردن بازیکنان وقت می‌برد و امیدوارم در این زمان کم بهترین استفاده را ببریم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، محمد ناظم‌الشریعه اظهار داشت: تمرینات تیم ملی فوتسال پس از وقفه چند ماهه به تازگی آغاز شده است و خودمان را برای مسابقات داخل سالن آسیا آماده می‌کنیم. چیزی که مسلم است این است که لیگ ما پرفشار بود و یک مقدار سخت است. به همین دلیل مجبور شدیم که 2 روز در هفته تمرین کنیم و اردوی یک هفته‌ای داریم که قرار است یک بازی دوستانه هم انجام دهیم. 

وی ادامه داد: سعی داریم از ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه استفاده کنیم. شرایط سخت است و فرصت کافی نداریم. هماهنگ کردن بازیکنان وقت می‌برد و امیدوارم در این زمان کم بهترین استفاده را ببریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد جلسه با بازیکنان، گفت: در این جلسه به بازیکنان گفتیم که کجای فوتسال قرار داریم و هدف‌مان برای آینده چیست و برای این هدف باید از خیلی چیزها بگذریم. اولین چیز گذشتن از خودمان است و باید منیت‌ها را کنار بگذاریم. دنبال این باشیم که برای کشورمان مقام کسب کنیم. این مورد را همیشه به بازیکنان گوشزد می‌کنیم و بچه‌ها هم به آن بلوغ فکری رسیده‌اند که با تمام سختی‌ها کار کنند و امیدوارم یک بار دیگر برای کشور افتخارآفرینی کنیم. دور از دسترس نیست و بچه‌ها می‌توانند این کار را انجام دهند. دنبال قهرمانی‌های گذشته هستیم. 

ناظم‌الشریعه در مورد صحبت با تاج عنوان کرد: قرار است در مراسمی که از تلویزیون پخش خواهد شد از بچه‌های فوتسال که حقشان هم هست، تقدیر شود. این کار تاثیرش خیلی بیشتر از این است که پرداختی صورت بگیرد. 

وی در مورد حضور کریمیان به عنوان سرپرست تیم ملی گفت: خوشبختانه با حضور او بسیاری از مشکلات ما که چندین سال است وجود دارد، کم می‌شود و امکانات و شرایط بهتر خواهد شد و امیدوارم کفپوش سالن آزادی هم به زودی عوض شود. ساکت هم در این زمینه خیلی کمک می‌کند و اگر این اتفاق بیفتد یک شرایط تازه‌ای برای فوتسال رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.