زمان انتشار: ۲۳:۳۱ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
پارس جنوبی پیکان را شکست داد و صدرنشین باقی ماند

پارس جنوبی پیکان را شکست داد و صدرنشین باقی ماند

از هفته دوم مسابقات لیگ برتر، تیم فوتبال پارس جنوبی جم با پیروزی مقابل پیکان تهران، سه امتیاز دیگر کسب کرد و در صدر جدول باقی ماند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، پارس جنوبی جم اولین میزبانی خود در لیگ برتر فوتبال کشور را از ساعت ۲۱ جمعه‌شب در ورزشگاه تختی جم با مسابقه با تیم پیکان تهران تجربه کرد. این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پارس جنوبی جم خاتمه یافت.

برای تیم پارس جنوبی جم در این مسابقه محسن فروزان، مجتبی لطفی، ایمان سلیمی، امید سینک،  علی دشتی(مهدی زبیدی ۷۹)، ابراهیم صالحی(احسان تاییدی ۴۳)، حسین پورامینی، میثم تیموری، میثم نقی‌زاده، آلویس نانگ(حامد نورمحمدی ۸۷) و فرشاد محمدی‌مهر با سرمربی‌گری مهدی تارتار به میدان رفتند.

برای تیم پیکان تهران نیز رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، مهران موسوی، مهدی شیری، آرمان قاسمی(ابوالفضل رزاق‌پور ۴۴)، حجت حق وردی، امیرحسین کریمی، ماهان رحمانی، بختیار رحمانی، مهدی مومنی(امیر روستایی ۶۸) و مرتضی آقاخان با سرمربیگری مجید جلالی بازی کردند.

داوری این مسابقه را روح‌الله شریفی با کمک حسن یوسفی و محمد عطایی و کوپال ناظمی برعهده داشتند و ناظر داوری این مسابقه زاهد بحرینی بود.

در این مسابقه علی دشتی، احسان تائیدی از پارس جنوبی جم و آرمان قاسمی از تیم پیکان کارت زرد گرفتند.

یکی از مهمترین امتیازات پارس جنوبی جم در این مسابقه حضور گسترده تماشاگران بود که به عنوان یار دوازدهم، ورزشگاه تختی جم را به جهنمی برای تیم‌های حریف تبدیل می‌کنند. بیش از ۱۰ هزار نفر این مسابقه را از زدیک تماشا کردند.

پارس جنوبی جم که در هفته اول نیز گسترش فولاد تبریز را با نتیجه چهار بر یک شکسته داده بود و در صدر جدول قرار داشت، با این برد، صدرنشینی خود را با شش امتیاز تثبیت کرد.

کلید واژه ها : هفته دوم - لیگ برتر- پارس جنوبی جم - پیکان تهران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.