اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۵:۱۵ پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
گاسپارت: فیگو دیگر تنها نیست

گاسپارت: فیگو دیگر تنها نیست

مدیرعامل سال‌های دور باشگاه بارسلونا گفت: در ماجرای خیانت و نداشتن تعهد و تعصب، فیگو دیگر تنها نیست، اکنون نیمار هم در کنار او است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، گاسپارت در جمع خبرنگاران گفت: روزگاری تصور می‌کردم که هیچ بازیکنی نمی تواند به اندازه فیگو بی لیاقت، خیانتکار و فاسد باشد اما امروز مطمئن هستم که می‌شود چنین رکوردهایی را هم شکست و نیمار یکی از همین بازیکنان است که اکنون در کنار فیگو است تا او دیگر تنها نباشد.

گاسپارت ادامه داد: وقتی فیگو از بارسلونا رفت، خیلی از هواداران مرا مقصر دانستند، در آن زمان فضای مجازی تا این حد پیشرفته نبود و رسانه‌ها گاهی چیزی را می‌نوشتند که دوست داشتند به جای حقیقت مطالعه شود اما اکنون همه می‌دانند که همه چیز در اختیار یک مدیرعامل نیست و گاهی پیش می‌آید که یک قطری فوتبال ریشه‌دار دو کشور فرانسه و اسپانیا را به سخره بگیرد و به همه دنیای فوتبال ثابت کند که با پول می‌شود همه کار کرد. نیمار مجرم است؟ باید مالیات می‌داد و نداد؟ دادگاه اسپانیا را به بازی گرفت؟ ایرادی ندارد چون جریمه همه این‌ها را یک قطری با درآمد کمتر از یک هفته خود پرداخت می کند.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.