زمان انتشار: ۱۴:۴۹ پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
منصوریان: آماده بازی با استقلال خوزستان هستیم

منصوریان: آماده بازی با استقلال خوزستان هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:به لحاظ روحی، روانی و بدنی شرایط خوبی داریم و برای بازی فردا آماده هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهارداشت: تولد امام رضا را تبریک می‌گویم، در روز خوبی با استقلال خوزستان بازی داریم، به لحاظ روحی، روانی و بدنی شرایط خوبی داریم و برای بازی فردا آماده هستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین شرایط مجتبی جباری نیز گفت: جباری امسال کارش را در شرایط بدنسازی با ما آغاز کرد و حتماً به خوبی می‌دانید اکثر بازیکنان بزرگ دنیا بعد از یک دهه فوتبال بازی کردن دچار آسیب‌دیدگی‌هایی می‌شوند. او ۴ سال در کشور قطر بازی کرده هیچ مشکلی هم نداشته است حالا هم در تمرینات ما جزء آماده‌ترین و بهترین نفرات محسوب می‌شود و انشاالله فردا بتوانیم در هر دقیقه‌ای که لازم باشد  کار را با جباری شروع می کنیم و امیدوارم در طول فصل این بازیکن هم بتواند با حضورش در ترکیب اصلی شرایط تیم ما را در خط هافبک به مرز ایده‌آل برساند. جباری هم با تجربه است و هم اینکه پرستیژ تیم ما را بالا می‌برد و می‌تواند فضای خوبی را روی سکوها برای ما به وجود بیاورد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین وضعیت مصدومان این تیم گفت: فرشید باقری، اسماعیلی و پادوانی به تمرینات تیم ما برگشته‌اند و ۳ بازیکن امید که محروم بودند در تمرینات ما در این هفته به طور منظم کار کرده و اگر کادر فنی امشب تشخیص بدهد در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد. پادوانی کارش را آغاز کرده و اسماعیلی و باقری نیز شرایطی دارند که کادر پزشکی قول داده این نفرات را به هفته سوم برساند. در مورد امید ابراهیمی هم باید بگویم که او تمرینات بدنسازی‌اش را شروع کرده و فرقی هم نمی‌کند با ما کار کند یا گروه پزشکی تیم ملی چون ما با یک روش تمرین می‌کنیم اما در مورد مصدومانمان بگویم که هیچکدام در فهرست ۱۸ نفره فردا نیستند و برای ما بازی نخواهند کرد.

وی در مورد اینکه استقلال هفته گذشته را با باخت شروع کرد و مسائل زیادی پیش آمد، گفت: در مورد مسائل هفته پیش اصلاً نمی‌خواهم حرف بزنم و حتی فکر کردن به آن هم برایم خوشایند نیست. این اتفاق در فوتبال افتاد و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی نیفتد. از هواداران می‌خواهم با آرامش در ورزشگاه حضور داشته باشند تا استقلال مورد نظر منصوریان رونمایی کنیم. استقلال در این بازی نشان خواهد داد که ریتم گرفتن و بازی مالکانه را با حملات پی در پی توأم خواهد کرد. به هواداران استقلال قول می‌دهم فردا استقلال بهتری را ببینند و در بازی‌های آینده استقلال بهتر و بهتر شود. در جذب بازیکن دقت عمل داشتیم و بازیکنانی را به تیم آورده‌ایم که هواداران هم با آنها خاطرات خوبی دارند و فوتبالی را هم که مد نظر کادر فنی و هواداران است را در زمین اجرا خواهیم کرد، از هواداران دعوت می‌کنم که برای دیدن بازی استقلال به ورزشگاه بیایند.

منصوریان با اشاره به بازگشت ویسی به استقلال خوزستان گفت: بازگشت ویسی به استقلال خوزستان را تبریک می‌گویم، این تیم استخوان بندی ۲ فصل گذشته‌اش را حفظ کرده و بازیکنانی مثل کولی‌بالی، دورقی و نثاری را به تیم برگردانده است، از تیم قهرمان ۲ فصل پیش استقلال خوزستان زهیوی، طیبی و بیت‌سعید از این تیم جدا شده‌اند، ما باید خیلی باهوش بازی کنیم. تیم ویسی را هم می‌شناسیم و می‌خواهیم ۳ امتیاز را در تهران نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا او اجازه نداده ۴ بازیکن امید استقلال در دربی امیدها حضور داشته باشند، گفت: تا زمان بازی دربی امید این بازیکنان از محرومیت در نیامده بودند، و وقتی محرومیت‌شان تمام شد در زمان بازی بود، تیم امید هم شرایط خوبی را با محمد نوازی دارد و در حال پوست‌اندازی است و با درایت محمد نوازی این تیم هویت خود را پیدا می‌کند. از هفته بعد و پس از بازی با استقلال خوزستان هم محمد نوازی به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم بزرگسالان و سرمربی تیم امید ۲ روز در هفته به ما اضافه می‌شود تا اهداف تاکتیکی تیم امید هم به یک سمت و سو برود. ما برای دربی امید هم حسین حیدری و یک بازیکن دیگر را در اختیار این تیم قرار داده بودیم.
کلید واژه ها : منصوریان- استقلال- تیم- خوزستان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.