زمان انتشار: ۱۴:۲۰ پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
ویسی: می خواهیم از استقلال امتیاز بگیریم

ویسی: می خواهیم از استقلال امتیاز بگیریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر نتوانیم 3 امتیاز بگیریم به دنبال یک امتیاز مقابل استقلال هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل استقلال تهران اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم‌ها هنوز روی غلتک نیفتاده‌اند و امتیاز گرفتن در بازی اول مهم است ما برای گرفتن 3 امتیاز مقابل استقلال آمده‌ایم و اگر نتوانیم 3 امتیاز بگیریم به دنبال یک امتیاز هستیم.

ویسی ادامه داد:‌ هر وقت به تیمی رفته‌ام انقلابی در آن صورت گرفته و 10 -15 بازیکن از جمع ما جدا شده‌اند و 10 - 15 بازیکن دیگر جذب کرده‌ایم. تمام تلاش ما این است که بهترین عملکرد را داشته باشیم و بتوانیم امسال نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص شکست آبی‌پوشان در بازی گذشته و برد تیم وی در دیدار مقابل تراکتورسازی گفت: هیچ بازی مثل قبل نیست و باید اعتراف کنم ما مقابل تراکتورسازی تیم ضعیفی بودیم و بد بازی کردیم. اما با شانس و اقبال حریف را شکست دادیم. استقلال هم در بازی گذشته مقابل حریفش خوب کار نکرد و مطمئناً فردا با یک تیم کامل‌تر به مصاف ما خواهد آمد.

وی گفت: احترام خاصی برای استقلال قائل هستم و مطمئن هستیم آنها مقابل ما پرقدرت ظاهر می‌شوند اما ما نسبت به این تیم شاخت داریم و برنامه‌های تاکتیکی آنها را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و کاری هم به بازی گذشته این تیم نداریم.

ویسی در مورد اینکه ممکن است به خاطر حواشی که استقلال با فدراسیون داشته داوری‌ فردا تحت تأثیر قرار بگیرد و اینکه آیا از داوری فردا اطمینان دارید یا نه، گفت: اگر در داوری اتفاقی بیافتد مردم و شما رسانه‌ها باهوش هستید اما فکر نمی‌کنم حق تیمی ضایع شود. داور اگر اشتباه می‌کند ممکن است یک روز به ضرر تیم من باشد یک روز به سود تیم ما، نباید این مسائل را بزرگ کنید به بازیکنان هم یاد می‌دهیم که به داور اعتراض نکنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد اینکه بیت‌سعید بازیکن سابقش مقابل این تیم قرار می‌گیرد، گفت: ما شناخت خوبی از بیت سعید و تمام بازیکنان استقلال داریم و خصوصیات تاکیتکی و تکنیکی آنها را می‌دانیم ضمن اینکه بازیکنان ما هم بیت سعید را خوب می‌شناسند و چند ماهی با هم بوده‌اند فکر نمی‌کنم بیت سعید روز خوبی را مقابل ما داشته باشد.

وی در مورد اینکه از کرملا چعب نقل شده که برای خوشحالی دل هواداران پرسپولیس فردا گلزنی می‌کند، گفت: بازی مقابل استقلال و پرسپولیس شرایط خودش را دارد. در بازی با تیم‌های دیگر وقتی من به سالن نشست خبری می‌آیم چهار پنج خبرنگاران در سالن حضور دارند اما امروز صندلی خالی در سالن نیست. بازیکن هم ممکن است به خاطر این بازی جوگیر شده و حرفی زده باشد ممکن است بازیکن به حاشیه بروند که به خاطر جو ورزشگاه است. اما من ندیده‌ام که بازیکنم چنین حرفی زده باشد اگر چنین حرفی زده من از اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم.
کلید واژه ها : ویسی- تیم- استقلال- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.