اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۰ پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
سیمئونه: از مردانم به خاطر فتح جام آئودی ممنونم

سیمئونه: از مردانم به خاطر فتح جام آئودی ممنونم

سرمربی تیم فوتبال باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا به خاطر قهرمانی در جام آئودی بسیار خوشحال است و می‌گوید: از مردانم به خاطر فتج جام ممنونم!

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، خوشحالی بی حد و حصر دیگو سیمئونه به خاطر قهرمانی تیمش در جام آئودی آلمان سوژه طنز رسانه‌های اسپانیایی شده تا جایی که مارکا اسپانیا نوشته است: یکی جلوی این مرد خوشحال را بگیرد تا آبروی فوتبال اسپانیا را نبرده!

سیمئونه پس از قهرمانی تیمش در جام آئودی برای چند دقیقه در چمن استادیوم خوشحالی کرد و شادی او آنقدر شدید بود که حتی خود بازیکنان اتلتیکومادرید از دیدن این صحنه‌ها تعجب کرده بودند و از او می‌خواستند آرامش خود را حفظ کند!

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول نیز در نشست خبری خود به این موضوع اشاره کرده و گفته است: اگر می‌دانستم سیمئونه با قهرمانی در این جام تدارکاتی و کوچک تا این حد خوشحال می‌شود زودتر این اطمینان را به او می‌دادم که ما برای محک تیم آمده‌ایم و تلاشی برای قهرمانی نخواهیم داشت.

سیمئونه در نشست خبری خود گفت: همیشه پیروزی و قهرمانی شیرین و جذاب است، از مردانم به خاطر این قهرمانی ممنونم و از فتح جام آئودی بسیار خوشحالم.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.