اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۱۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
نامه رسمی استقلالی‌ها برای خروج مگویان از فهرست

نامه رسمی استقلالی‌ها برای خروج مگویان از فهرست

باشگاه استقلال با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ خواهان خروج نام هرائر مگویان از فهرست این تیم در فصل جاری شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، باشگاه استقلال روز گذشته با ارسال نامه به مدیر برنامه‌های مگویان این بازیکن را رسماً در لیست مازاد قرار داد. استقلالی‌ها امروز با ارسال رونوشت این نامه به سازمان لیگ خواستار کنار گذاشتن این بازیکن ارمنی از فهرست تیم شدند و به این ترتیب جا برای مجتبی جباری و صدور کارت بازی وی به عنوان نفر هجدهم لیست بزرگسالان استقلال باز شده است.

فریبرز محمودزاده در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی ،‌گفت: در فسخ قرارداد یکطرفه نیازی به توافق نیست. اما اگر بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرد حق و حقوق وی باید توسط باشگاه پرداخت شود و باشگاه استقلال نیز با توجه به اینکه یک ماه قبل از پایان نقل و انتقالات این بازیکن را در لیست مازاد قرار داده اقدامی کاملا قانونی انجام داده است.

وی افزود: تا زمانی که مگویان تیم جدیدش را انتخاب نکند او باید حق و حقوقش را از استقلال بگیرد و اگر شکایتی از باشگاه استقلال دارد باید به کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت برود.

محمودزاده درخصوص اینکه استقلالی‌ها مگویان را برای حضور جباری در لیست این تیم کنار گذاشته‌اند، گفت: باشگاه استقلال باید مدارک جباری را به ما ارائه کند و در صورتی که این کار را انجام بدهد مشکلی برای استفاده از این بازیکن نخواهد داشت.

انتهای پیام/ا

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.