زمان انتشار: ۱۹:۰۶ دو شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶
توضیحات سازمان لیگ در مورد جشن برترین های فوتبال ایران

توضیحات سازمان لیگ در مورد جشن برترین های فوتبال ایران

سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحاتی را درمورد برگزاری مراسم جشن برترین های فوتبال ایران ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، ،در سال های اخیر سازمان لیگ فوتبال ایران با برگزاری مراسم های مهمی از جمله اختتامیه لیگ برترو جام حذفی ، قرعه کشی لیگ برتر و جشن برترین ها ،رویکردی جدید به این نوع برنامه ها داشته است.
البته برگزاری این گونه جشن ها بدون شک خالی از اشکال نیست و سازمان لیگ همه تلاش خودرا بخرج می دهد تا این برنامه ها به بهترین شکل اجراشود.
مراسم برترین های فصل 96-95 نیز یکشنبه شب در برج میلاد برگزار شد و در این رابطه اشاره به چند نکته ضروری است.
1- نحوه انتخاب برترین ها با نظر سنجی از بیش از 80 کارشناس ورزشی از جمله  مدیران باشگاه ها ، سرمربیان لیگ برتر و دسته اول ،روسای هیأت های فوتبال ،سردبیران رسانه های دیداری و نوشتاری  و پیشکسوتان فوتبال انجام شده بود و سازمان لیگ با امانت داری از آرای بدست آمده نتیجه نهایی را اعلام کرد. در همه مراسم های مهم فوتبال در دنیا اعتراض های  به نحو انتخاب بازیکنان می شود اما خوشبختانه آرا  این مراسم به گونه ای بود که کمترین اعتراض را به همراه داشت.
2- برای پخش مستقیم جشن برترین های فصل با توجه به این که مخاطبان  زیادی دارد، در بهترین زمان ممکن برنامه ریزی ‏شده بود تا میلیون ها علاقمند به فوتبال بتوانند آن را از طریق گیرنده های تلویزیونی مشاهده کنند.البته صداو سیما پخش این برنامه را با 30 دقیقه تاخیر روی آنتن پخش زنده برد.
3-با توجه به حضور تیم های لیگ برتری در اردو های پیش از فصل که در خارج از کشور برگزار شد و همچنین  پیش بینی انجام دربی تیم های استقلال و پرسپولیس در کشور المان ،مقررشد این مراسم در زمانی برگزار شود که همه تیم ها در کشور حضور داشته باشند تا بتوانند در این مراسم حضور پیدا کنند.
4-توجه به تیم های پایه  و تقدیر و قدر دانی از  آنان  ازاولویت های سازمان لیگ فوتبال است و یکی از نکات مثبت این مراسم بود که بدون شک باید در آینده نیز این روند ادامه داشته باشد. نگاه سازمان لیگ فوتبال اهمیت داده به همه بخش های زیر مجموعه خود است و تجلیل از بهترین های فوتبال ساحلی نیز با همین رویکرد انجام شد. 
5-در این مراسم از برترین های فوتبال بانوان تجلیل به عمل آمد که نشان دهنده اهمیت  این سازمان به ورزش بانوان است. 
6-سازمان لیگ فوتبال ایران   برخود واجب می داند از هرگونه انتقاد سازنده که برای پیشرفت و توسعه فوتبال درکشور مفید باشد استقبال می کند.
در پایان برخود فرض می دانیم از همه خبرنگاران اصحاب رسانه  برای پوشش این مراسم   قدردانی و تشکر نمائیم.

کلید واژه ها : سازمان لیگ- فوتبال،- ایران - جشن
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.