اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۱۵ یک شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
پوچتینو: باخت امروز ما را برای خرید مشتاق‌تر کرد

پوچتینو: باخت امروز ما را برای خرید مشتاق‌تر کرد

مربی تاتنهام پس از باخت مقابل من‌سیتی در جام دوستانه بین‌المللی اظهار داشت:‌ شکست امروز ما را برای خرید بازیکنانی که انرژی بیشتری به تیم بخشند، مشتاق‌تر کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، تاتنهام در جام دوستانه بین المللی مقابل سیتی با شکست 3 بر صفر روبه‌رو شد تا تجدید نظری در خصوص عدم فعالیت خود در پنجره تابستانی داشته باشد. 

سفیدپوشان از ابتدای تابستان بر روی «راس بارکلی» از اورتون تلاش نشان داده که به گفته پوچتینو، این سعی شدیدتر خواهد شد. 

مربی تاتنهام پس از این باخت گفت:‌ من‌سیتی بازیکنان بهتری نسبت به ما دارد زیرا ثروت بیشتری سرمایه‌گذاری می‌کند. ما بر روی نیمکت بازیکنان جوان بسیار زیادی داریم. 

وی ادامه داد: ترکیب ما با رقیب کاملا متفاوت است ولی ما در حال ساختن هستیم. شاید باخت امروز ما را برای خرید ستاره‌هایی که به دنبالشان هستیم، مشتاق‌تر کند. بازیکنانی که انرژی بیشتری به تیم بخشیده و ما را در رقابت و مبارزه یاری کنند. 

مائوریسیو پوچتینو خاطر نشان کرد: همانطور که در بازی‌های قبل مقابل سن‌ژرمن و رم گفتم ما برای رسیدن به آمادگی کامل به اینجا آمدیم و نتیجه اهمیت ندارد. دوست داشیم که برنده بازی باشیم اما سیتی بهتر از ما کار کرد و کیفیت بالایی نشان داد. حق به حقدار رسید. برای من دیدار 2 هفته آینده مقابل نیوکاسل در لیگ جزیره مهم است.

مربی آرژانتینی سفیدهای لندنی گفت: هری وینکس و موسی دمبله فصل پیش مصدوم بودند که مشکل زیادی برای ما ایجاد کرد. هدف رساندن آنها به سطح آمادگی بالا بود.

وی در خصوص واکر که چند هفته پیش با رقم 50 میلیون پوند به سیتی پیوست نیز اظهار داشت: کایل 9 سال در این باشگاه بازی کرد و به نظرم هواداران او را دوست دارند. 

همچنین این مربی تایید کرد که ویکتور وانایاما به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانوی چپ در این بازی حاضر نشده است. 

انتهای پیام/ا

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.