اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۹:۱۵ شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
محمدی: ایران پادشاه فوتسال آسیاست

محمدی: ایران پادشاه فوتسال آسیاست

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال گفت: با حضور گیتی‌پسند در فینال مسابقات، ایران رکورددار فوتسال آسیا در جام باشگاه‌ها است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، سپهر محمدی دروازه‌بان تیم ملی و گیتی‌پسند اصفهان که در رقابت‌های جام باشگاه‌های فوتسال آسیا حضور دارد، در مورد بازی فینال فردا در مقابل چونبوری تایلند گفت: خداراشکر ما از روز اول خیلی زحمت کشیدیم تا به این مرحله رسیدیم و یک گام دیگر فقط تا قهرمانی آسیا و راهیابی به جام باشگاه‌های جهان فاصله داریم. بچه‌ها همه تلاش خود را می‌کنند که با پیروزی و دست پر با جام قهرمانی به ایران بازگردند.

وی در پاسخ به سوالی که شما در سال 92 سنگربان گیتی‌پسند در مقابل همین تیم چونبوری تایلند در فینال بودید، گفت: سال 2012 در دقایق پایانی یک بر صفر پیش بودیم که به ناگاه در چند ثانیه آخر گل تساوی را به خاطر یک اشتباه دریافت نمودیم و در ضربات پنالتی بازی را به این تیم واگذار و نایب قهرمان شدیم.

دروازه‌بان تیم ملی گفت: ما در سال 92 هم حقمان بود که قهرمان شویم اما متأسفانه نشد اما امسال عزم خود را جزم کردیم و همه بچه‌ها هم‌قسم شدند که به لطف خدا و دعای مردم این بازی را پیروز شویم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

محمدی در پاسخ به سوالی که آیا می‌دانید با حضور خود در فینال این مسابقات، ایران رکورد‌دار جام باشگاه‌های آسیا در فینال این مسابقات شده است، گفت: بله درست است، ایران پر افتخارترین تیم آسیاست. ما با صعود خود در این مرحله توانستیم رکورددار شویم، تیم ژاپن 3 قهرمانی و 2 نایب قهرمانی در این مسابقات داشته است که با حضور این دوره ما در فینال مسابقات ما رکورددار این مسابقات در آسیا شدیم.

وی در آخر گفت: خدارا شاکرم که فردا در فینال این مسابقات حضور داریم، ایران پادشاه فوتسال آسیا است و امیدوارم فردا هم نشان دهد که پادشاه مقتدر فوتسال آسیا است.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.