زمان انتشار: ۰۰:۳۶ پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
لیگ برتر فوتبال؛ آغاز مقتدرانه پرسپولیس

لیگ برتر فوتبال؛ آغاز مقتدرانه پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری دو بر صفر مقابل فولادخوزستان، هفدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران را مقتدرانه آغاز کرد.

به گزارش سازمان لیگ، تیم فوتبال پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر،امشب (پنجشنبه) در هفته نخست از هفدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران میزبان فولاد خوزستان بود و در نهایت با گل های «وحید امیری» و «شجاع خلیل زاده» به برتری دو بر صفر رسید تا گام اول را محکم بردارد.

قضاوت این دیدار که در حضور حدود سی و پنج هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی برگزار شد را «محمدحسین زاهدی فر» به عهده داشت.
پرسپولیس شروعی طوفانی در این دیدار داشت و در همان دقایق ابتدایی چند فرصت مناسب گلزنی به دست آورد تا در نهایت «وحید امیری» در دقیقه نهم گل نخست سرخپوشان پایتخت را به ثمر برساند.
در ادامه فولاد که در این فصل بازیکنان نامداری چون «ایمان مبعلی»، «رحیم زهیوی» و «علی اصغر عاشوری» را به خدمت گرفته است با تفکرات «سیروس پورموسوی» عملکرد بهتری از خود نشان داد و روند بازی را به تعادل کشید.
در نهایت شاگران «برانکو ایوانکوویچ» نیمه نخست را با برتری یک بر صفر به اتمام رساندند.
پرسپولیس نیمه دوم را نیز تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 53 کرنر ارسالی «محسن مسلمان» را «شجع خلیل زاده» با پروازی بلند و ضربه سر به گل دوم میزبان تبدیل کرد.
در دقیقه 70 «علی علیپور» مهاجم پرسپولیس کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از زمین اخراج شد.
پس از این اخراج، برانکو دو تغییر انجام داد و «کمال کاامیابی نیا» و «گادوین منشا» را به میدان فرستاد تا جان تازه ای به ترکیب تیمش بدهد.
در نهایت بازی با برتری دو بر صفر پرسپولیس به اتمام رسید تا مدافع عنوان قهرمانی شروع خوبی داشته باشد.
*ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی(شایان مصلح)، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان(کمال کامیابی نیا)، وحیدامیری، علی علیپور و مهدی طارمی(گادوین منشا)
*ترکیب فولادخوزستان:
حامد لک، عبدالله کرمی، ایوب والی، فرزاد جعفری، عبدالله ناصری، یوسف وکیا(میثم هاشمی)، هادی حبیبی نژاد(رضا دهقان)، احمد عبدالله زاده، علی اصغر عاشوری، ایمان مبعلی و رحیم زهیوی

کلید واژه ها : پرسپولیس - فولاد خوزستان - هفدهمین دوره - لیگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.