زمان انتشار: ۰۰:۳۴ پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
نفت تهران برابر سپیدرود رشت به پیروزی رسید

نفت تهران برابر سپیدرود رشت به پیروزی رسید

تیم فوتبال نفت تهران امشب و درهفته نخست از رقابت های لیگ برتر برابر تیم سپیدرود رشت به برتری رسید و سه امتیاز ارزشمند این بازی را از آن خود کرد.

به گزارش سازمان لیگT هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال امروز(پنجشنبه) با دیدار تیم های سیاه جامگان و ذوب آهن اصفهان که با تساوی دو بر دو به پایان رسید ، آغاز شد.

در ادامه این رقابت ها ، سه دیدار همزمان برگزار و طی آن ها استقلال خوزستان و تراکتورسازی، پرسپولیس و فولاد خوزستان و نفت تهران و سپیدرود رشت به میدان رفتند.
در دیدار تیم های نفت تهران و سپیدرود رشت که در ورزشگاه تختی تهران درحال برگزاری بود شاگردان حمید درخشان با نتیجه 2بر یک شاگردان علی نظر محمدی در تیم سپیدرود رشت را مغلوب خود کردند.
ابتدا پویا نزهتی در دقیقه 7 برای تیم سپیدرود گلزنی کرد اما در ادامه عیسی آل کثیر در دقیقه 61 و محمد نصرتی در دقیقه 63 از روی نقطه پنالتی برای تیم نفت تهران گلزنی کرده و پیروزی تیمشان را رقم زدند.
تیم بحران زده نفت تهران که حضورش در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به دلیل هجمه هایی که علیه این تیم راه افتاده بود درهاله ای از ابهام قرار داشت سرانجام این لیگ را شروع و به رغم دیر بسته شدن تیم و نداشتن تمرینات مناسب پیش از فصل،برابر تیم سپیدرود رشت که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است به پیروزی رسید.
قضاوت نخستین دیدار تیم نفت تهران در لیگ هفدهم برعهده سید مهدی سید علی بود او دراین دیدار به سید محسن حسینی و حسن ابراهیمی از تیم سپیدرود رشت و نادر هوشیار بازیکن تیم نفت تهران کارت زرد نشان داد وآنان را جریمه کرد.
ترکیب تیم نفت تهران:
میلاد فراهانی، محمد نصرتی، محسن بنگر، هاشم بیگ‌زاده، امیرحسین فشنگ‌چی، علیرضا عزتی، فرید محمدزاده، نادر هوشیار، احمد امیرکامدار، فرشاد هاشمی و عیسی آل‌کثیر.
ترکیب تیم سپید رود رشت:
سید محمد حسینی، سید محسن حسینی، سید احمد سید آهی، محمدرضا الماسخاله، میلاد قربان زاده، حسین کعبی، حسین ابراهیمی(میعاد یزدانی در دقیقه 60)، توحید غلامی، محمد میری، پویا نزهتی، محمد لطفی(سهیل حق شناس دردقیقه 46 )
در دیگر دیدارهای همزمان تیم پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر از سد فولاد خوزستان گذشت و استقلال خوزستان با نتیجه یک بر صفر از سد تراکتورسازی تبریز گذشت.
در نخستین دیدار امروز نیز دیدار تیم های سیاه جامگان مشهد و ذوب آهن اصفهان با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

کلید واژه ها : نفت تهران - سپیدرود رشت - هفته اول
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.