زمان انتشار: ۰۰:۳۷ پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
سیاه جامگان از شکست خانگی مقابل ذوب  گریخت

سیاه جامگان از شکست خانگی مقابل ذوب گریخت

تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد با گل دقیقه 90 «حسین بادامکی» از شکست خانگی مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته نخست لیگ برتر باشگاه های ایران گریخت.

به گزارش سازمان لیگ، هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، امروز (پنجشنبه) با دیدار سیاه جامگان مشهد و ذوب آهن اصفهان آغاز به کار کرد که در پایان این بازی تماشایی با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید.

این دیدار در ورزشگاه ثامن مشهد و با قضاوت «حسن اکرمی» برگزار شد.
در دقیقه نوزدهم این دیدار، «علی حمام» مدافع لبنانی تیم ذوب آهن، توپ ارسالی بازیکنان میزبان را به طرز عجیبی و به اشتباه درون دروازه تیم خودی جای داد تا نامش را در کتاب رکوردهای فوتبال ایران ماندگار کند.
علی حمام در حالی مرتکب این اشتباه شد که تنها ثانیه های قبل از آن به جای «قاسم حدادی فر» که دچار مصدومیت شده بود، وارد زمین شد.
در دقیقه 31 «ربیع عطایا» هافبک لبنانی ذوب آهن با شوتی تماشایی گل تساوی را به ثمر رساند و اشتباه هموطن خود را جبران کرد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به اتمام برسد.
شاگردان «امیر قلعه نویی» در تیم ذوب آهن، نیمه دوم را با انگیزه زیادی آغاز کردند و در دقیقه 47 «محمد نژادمهدی» از پاس خوب «ربیع عطایا» استفاده کرد و گل دوم میهمان را به ثمر رساند.
در ادامه بازیکنان میزبان برای رهایی از شکست در هفته نخست تلاش زیادی انجام دادند و در دقیقه 90 «حسین بادامکی» هافبک کهنه کار سیاه جامگان با ضربه ای دیدنی گل تساوی را به ثمر رساند و مانع از باخت تیمش شد.
*ترکیب سیاه جامگان
محمد ناصری، محسن آقایی، وحید عسگری، علیرضا جلیلی(محمدمهدی عسگری)، رضا شربتی، کریم احمدی، حسین بادامکی، مصطفی احمدی، روح‌اله سیف‌اللهی، پیام ملکیان و یونس شاکری (امیرمحمد پناهی).
*ترکیب ذوب‌آهن
رشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد امینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر(علی حمام)، محمدرضا حسینی، ربیع عطایا (مهدی رجب زاده)، احسان پهلوان(اسماعیل شریفات) و مرتضی تبریزی.

کلید واژه ها : لیگ برتر - سیاه جامگان - ذوب آهن - هفته اول
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.