زمان انتشار: ۱۳:۵۸ پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
جلالی: فصل را با اعتماد به نفس آغاز می کنیم

جلالی: فصل را با اعتماد به نفس آغاز می کنیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:ما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به فصل قبل این فصل را شروع می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده، گفت: ما با اطمینان و اعتماد به نفس خیلی بیشتری نسبت به فصل قبل این فصل را شروع می‌کنیم. سال گذشته در زمان مشابه آمدیم که نگران آینده بودیم اما الان نگاه ما امیدوارانه‌تر است. امیدوارم طوری بازی کنیم که باعث سربلندی فوتبال کشور باشیم.  امیدوارم باعث لذت همه فوتبال‌ دوستان شویم و در این راه سعی می‌کنیم در این فصل هر چه توان داریم انجام دهیم.

وی افزود: ما از سهمیه‌مان استفاده نکردیم. 14 بازیکن جوان به لیست اضافه کردیم و شاید دو بازیکن آفریقایی به لیست‌مان اضافه شود. بچه‌هایمان فوق‌العاده با شوق و انگیزه کار کردند و منتظر هستند تا در لیگ شایستگی‌شان را به همه نشان دهند.

جلالی در مورد اینکه دو بازیکن هجومی تیم پیکان در فصل گذشته به پرسپولیس رفتند افزود: فصل قبل ما 39 گل زدیم که 21 گل آن را منشا و سیامک نعمتی به ثمر رساندند و 9 پاس گل هم دادند و  این یعنی اینکه از 39 گل ما روی 30 گل تأثیر مستقیم داشتند و حالا آنها به پرسپولیس رفته و آنها را نداریم اما مهدی مؤمنی از استقلال خوزستان و سعید صادقی از خونه به خونه را جذب کردیم و دو بازیکن خارجی هم می‌گیریم اما اصل کار ما این است که بازیکنان با هم هماهنگ شوند و با روش بازی وفق پیدا کنند. از سال گذشته این موقع نسبت به آینده باشگاه امیدوارتر هستیم. 

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه آیا سقف قرارداد در این باشگاه رعایت شده، تصریح کرد: چیزی به اسم سقف قرارداد نداریم اما با اطمینان می‌گویم که قراردادهای بازیکنان ما متوسط است و سیاست باشگاه از فصل گذشته همین بود که قراردادهای معقول ببندیم و در نقل و انتقالات منطقی کار کنیم. ما البته بودجه خوبی روی تیم‌های پایه داریم و به همین دلیل 14 بازیکن از تیم‌های پایه خودمان گرفتیم و خوشبختانه خوب هم مدیریت می‌شوند. وقتی این ظرفیت وجود دارد باعث می‌شود که از خرج‌های اضافه جلوگیری کنیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تمام بازیکنان شما مجوز ثبت قرارداد گرفتند یا خیر، گفت: همه بازیکنان ما قراردادشان ثبت شده، 6 بازیکن از 14 بازیکن جوان ما هم قراردادشان ثبت شده و بقیه بازیکنان امروز کارشان انجام خواهد شد.

جلالی در خصوص رفتار فدراسیون فوتبال در خصوص تیم‌های بدهکار در لیگ برتر، اظهار داشت: همه ما که در فوتبال هستیم از متولیان فوتبال کشور انتظار رفتار عادلانه را داریم. ما می‌دانیم بعضی از تیم‌ها شرایط ویژه‌ای دارند و هوادار دارند ولی ما که در فوتبال هستیم آن را در نظر نمی‌گیریم و اگر رفتار دوگانه را شاهد باشیم از اعتبار آنها کم می‌شود. این موضوع تا حد زیادی در فصل گذشته رعایت شد. 

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص وضعیت بختیار رحمانی، گفت: بختیار شرایط خوبی دارد. این فصل، فصل فوق‌العاده‌ای برای او خواهد بود و خودش هم از گلش انتظار زیادی دارد.
کلید واژه ها : جلالی- نشست - خبری
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.