اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۰ دو شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
گل‌محمدی: شاید از عشوری هم در دفاع استفاده کردیم

گل‌محمدی: شاید از عشوری هم در دفاع استفاده کردیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: با توجه به وضعیتی که وجود دارد شاید به استفاده از عشوری در خط دفاع فکر کردیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، یحیی گل‌محمدی در ابتدای تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد شرایط تیمش گفت: وضعیت تیم روز به روز بهتر می‌شود، بازی تدارکاتی با گسترش فولاد داشتیم و نشان دادیم پیشرفت خوبی داشتیم. در این بازی یک مصدوم دادیدم و عارف آغاسی را در هفته اول در اختیار نداریم، کارمان سخت‌تر شد و رفته رفته شرایط ما بهتر می‌شود. طی چند روز باقیمانده دیگر روی کارهای ایستگاهی و تاکتیکی تمرکز می‌کنیم تا آماده بازی روز جمعه شویم.

وی در مورد احتمال استفاده از سینا عشوری در دفاع وسط اظهارداشت: احتمال این اتفاق وجود دارد اما هنوز جمع‌بندی نکردیم. تا فردا تکلیف این موضوع را مشخص خواهیم کرد. 

سرمربی تراکتورسازی یادآور شد: روندمان خوب بوده است، بازیکنان از روند تمرینی دور بودند و زمان می‌برد تا به آمادگی برسیم. 2-3 هفته دیگر کار داریم. 

گل‌محمدی در ادامه در مورد بازی با استقلال خوزستان گفت: همیشه در هفته‌های ابتدایی کار سخت است. همه تیم‌ها در بدنسازی هستند و یک مقدار از شرایط بازی دور بوده‌اند. بزرگترین مشکل ما گرمای هوا است و در اهواز شب‌ها هم گرم است. انگیزه تیم بسیار خوب است، در بازی‌های تدارکاتی خوب نشان دادیم. شخصاً به این بازیکنان امیدوار هستم. مشکلاتی داریم اما با انگیزه و غیرت خوبی که در بچه‌ها می‌بینم این مشکل حل خواهد شد.

وی در مورد بازیکنان جوان تیمش گفت: نحوه استفاده از جوانان مهم است. در این مدت که عضو تراکتورسازی بودم آن طور که باید با جوانان کار کردم. درصد زیادی از این موضوع بستگی به خود جوانان دارد، این بازیکنان باید لیاقت خود را نشان دهند، اینکه چه کیفیتی دارند را در مسابقات نشان می‌دهند.

گل‌محمدی در مورد اینکه نتیجه دیدار مقابل استقلال خوزستان چقدر روی استقبال هواداران در بازی مقابل پرسپولیس تأثیر دارد، عنوان کرد: فکر نمی‌کنم این مسئله خیلی به نتیجه ربط پیدا کند. هواداری که تیمش را دوست دارد برای حمایت به ورزشگاه می‌آید. مطمئنم هواداران ما را تنها نمی‌گذارند. پشتوانه ما همین هواداران هستند که با حضور خود به تیم امید می‌دهند.

انتهای پیام/ر

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.