اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۰۰ دو شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
آرمینیو: ویار یک تروریست بین‌المللی نیست

آرمینیو: ویار یک تروریست بین‌المللی نیست

رئیس کمیته فنی داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا از رئیس بازداشت شده خود دفاع کرد و گفت: سخنان جنجالی زامورانو خلاف واقع و کذب محض است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، ویکتوریانو سانچس آرمینیو، رییس کمیته فنی داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا در واکنش به سخنان جنجالی زامورانو گفت: سخنان جنجالی این مرد خلاف واقع و کذب محض است.

پینو زامورانو داور قدیمی و بازنشسته لالیگا و لیگ دسته یک و دو فوتبال باشگاهی اسپانیا سکوتش را شکست و درباره عملکرد ریاست بازداشت شده فدراسیون فوتبال اسپانیا گفت: متاسفانه این که ویار همیشه رای می‌آورد و 20 سال در فوتبال اسپانیا ماندگاری داشت به دلیل خرید رای‌ها بود نه به دلیل محبوبیت او.

آرمینیو تصریح کرد: ویار یک تروریست بین المللی نیست که از بازداشتش همه خوشحال شده‌اند، برای زامورانو متاسفم، برای اهالی فوتبال اسپانیا متاسفم، اکنون همه علیه مردی که تمام زندگیش را صرف فوتبال کرده متحد شده‌اند و خیلی‌ها برای گرفتن طلب نداشته خود، خیز برداشته‌اند. این حجم از دروغ و تهمت واقعا شگفت آور است. صبر کنید دادگاه ویار برگزار شود سپس بر صلیب، مصلوبش کنید و به سمتش سنگ پرتاب کنید.

انتهای پیام/ر

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.