اخبار مرتبط

زمان انتشار: دو شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
            حذف باورنکردنی تیم فوتبال امید ایران

حذف باورنکردنی تیم فوتبال امید ایران

تیم فوتبال امید ایران از صعود به رقابت های قهرمانی زیر23 سال آسیا بازماند و با حذف باورنکردنی در مرحله مقدماتی، یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ فوتبال ملی کشورمان را رقم زد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، تیم امید ایران با هدایت «امیرحسین پیروانی» در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا در شهر «بیشکک» قرقیزستان ابتدا برابر میزبان به برتری دو بر یک رسید.

امیدهای فوتبال ایران در بازی دوم مقابل عمان صف آرایی کرده و در حالی که با یک تساوی هم راهی مرحله بعدی می شدند با حساب دو بر صفر شکست خوردند.
مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا در 10 گروه برگزار شد که تیم های نخست هر گروه به صورت مستقیم راهی مرحله نهایی شدند.همچنین پنج تیم برتری که در رتبه دوم گروه های مختلف ایستادند نیز صعود کردند.
در پایان دیدارهای تمامی گروه ها تیم ایران که تنها سه امتیاز داشت نتوانست جایی در بین تیم های برتری که در رتبه دوم گروه های مختلف ایستاده اند پیدا کند و حذف شد.
در نهایت تیم ایران ناباورانه و در مصاف با دو رقیب درجه سوم آسیایی حذف شد تا یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ فوتبال کشورمان رقم بخورد.
این تیم در حالی حذف شد که تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی در اقدامی غیرحرفه ای حاضر نشدند بازیکنان رده سنی امید خود را در اختیار تیم زیر 23 سال ایران قرار دهند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.